2737
2734
عنوان

اسباب‌بازی‌های جدید بچه‌م 😍 📷

7380 بازدید | 141 پست

بچه‌ها تو قرنطینه‌ی مطلقیم (تماس با فرد کرونایی) حوصله‌م سر رفته، شروع کردم از خریدام عکس گرفتن (معمولا از این عادتای اینستاگرامی ندارم!) 

چون فصل تعطیلات و تولد بچمون نزدیکه اینارو گرفتیم قایم کردیم بعدا بهش بدیم، یک سری کتاب هم بود که بسته‌شون رو دید و بلافاصله مصادره‌شون کرد 😂.

ما معمولا سعی می‌کنیم اسباب‌بازی‌هایی که قوه‌ی تخییلشو تقویت می‌کنه و چیزای فکری و اینا زیاد بخریم. چیزای چوبی‌ام زیاد می‌گیریم.

عکساشونو تو پستای بعد میذارم. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وو،ووووویی بزا دوس دارم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731

بذار منم ایده بگیرم فکری براش بگیرم 

اینقد اسباب بازی داره دیونه شدم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2740

ماشین کوچولو!

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
بذار منم ایده بگیرم فکری براش بگیرم  اینقد اسباب بازی داره دیونه شدم

منم پسرم کمد دیواری اتاقش پره معمولا هر چند وقت نایلون میکنم میدم بچه های تو کوچه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706