2733
2734
عنوان

اسباب‌بازی‌های جدید بچه‌م 😍 📷

| مشاهده متن کامل بحث + 7403 بازدید | 141 پست
وای ارع خیلی ذوق دارع 😃😃😁😁

لامصبه اصن😁😁😁😁😁

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ازینا که ماهی‌های کوچولو میگیرن و موزیکاله؟ من گرفتم صد و پنجاه

اره عزیزم. مبارکش باشه. چقدر گرون شده همه چی😞

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
بده به خیریه من یجا میشناسم برای بچه هاسیسمونی جمع میکنن کلی دعای خیر پشت سرت میاد

حتما حالا شایدم باز گرفتم و اهدا کردم من خیلی ذوق دارم برای این کارا💙

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
این تو فکرم بود چند خریدی عزیزم

ایران نیستیم عزیزم به پول اینجا گرون نبود فکر کنم حدود پونزده پوند.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

اسی کجا زندگی میکنی منم خیلی دوس دارم همچیو بفروشم بیام اونور دوروز دنیازندگی کنیم چیه اخه اینور همش غصه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
چ خوجلههههه😍😍

مرسی عزیزم، احتمالا کل زندگیمونو خیس کنه، آب بازی خیلی دوس داره   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
ببر مناطق فقیر نشین به بچه ها بده خیلی خوشحال میشن خدا دلتو شاد میکنه

اره خداروشکر پسر من اینقد داره ک احتیاج نداره حداقل به درد یکی دیگه بخوره

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
کوکو کوکو سبزی دوست دارم😉😂

من کوکو سیبزمینی   

باشه اون ریکا که داخلشه مال تو😂

نه من دلم کشیده هی شیر آبش رو باز و بسته کنم😝😂😂😂

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی که حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه به دلشان مانده، لعنت به کرونا 😊
2706