2752
2734
عنوان

اسباب‌بازی‌های جدید بچه‌م 😍 📷

| مشاهده متن کامل بحث + 7403 بازدید | 141 پست

ازشون معلومه خیلی گرونن چون کلا عروسک خیلی گرونه و اسباب بازی 😐منم میخوام عررر

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببربده به پرورشگاه ثواب داره

حتما این کارو میکنم حالا هر جا شد بهرحال اهدا میکنم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ازشون معلومه خیلی گرونن چون کلا عروسک خیلی گرونه و اسباب بازی 😐منم میخوام عررر

آره همه قیمت بالا هستش

منم خیییلی دوست دارم

وقتی می‌خوام واسه بچم بخرم خودم بیشتر ذوق دارم

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....

بچه ها ایران نیستم، ببخشید امیدوارم باعث ناراحتی کسی نشه. برای فان گذاشتم. هیچکدومشون ضرروی نیست. ما بچه بودیم خودمون با چیزای خیلی اولیه سرگرم می شدیم بچگی خوبی هم داشتیم.   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
اره گلم لوازم و لباس و چیزایی که نمیخوای اهدا کن خیلیا خوشحال میشن و ندارن ثواب داره .خیرش میرسه به ...

حالا لباساشو مامانم جمع میکنه میده ب یکی من نمشناسم ولی تو اسباب بازی هاش مونده بودم..مرسی عشقم واسه راهنماییت

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

منم میخوام ازین اسباب بازی  ماهیگیری که تو سریال پایتخت ساراونیکا باهاش بازی میکردن برای پسرم بخرم.کسی میدونه قیمتشو؟

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌

گاراژ چوبی

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706