2752
2734
عنوان

اسباب‌بازی‌های جدید بچه‌م 😍 📷

| مشاهده متن کامل بحث + 7403 بازدید | 141 پست
واقعااا بزنم اهدایی؟؟چه فکر خوبی❤

اره گلم لوازم و لباس و چیزایی که نمیخوای اهدا کن خیلیا خوشحال میشن و ندارن ثواب داره .خیرش میرسه به آینده خود بچه.من از نوزادیش لباس و وسایلشو یا تو دیوار اهدا میکنم یا دوست و اشنا

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوه ماشینه +۱۸ عه    

منظورش هیجده ماهه   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
نه عزیزم تهرانم ولی خوب اگه بخوام اینجام داره دیگه اهدا میکنم باور کن همشون نو و تازن شکسته نداره اص ...

اره ببر شیرخوارگاه ها 

من‌سرم‌یه مدت به یه مدل شیرخشک الرزی پیدا کرد از اونجایی که پدر ۲۷ قوطی خریده بود هر داروخانه بردم‌پس نگرفت بردم دادم‌شیرخوارگاه انقد شاد شدن 

وای ب کسی ندیا مگ دیونه ای میدونی قیمت اسباب بازیا چندهه بزار باشن نگهشون دار من الان 26سالمه اسباب ...

خیلی زیاادن میدونم دیروز یه جرثقیل براش گرفتم ۲۸۰هیچ کاریم نمیکنه اصلا ...

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
باطری داره از شیرش اب میاد!

این سینکه؟باحاله از سایت گرفتی؟چند

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
اره ببر شیرخوارگاه ها  من‌سرم‌یه مدت به یه مدل شیرخشک الرزی پیدا کرد از اونجایی که پدر ۲۷ قوطی ...

اخی خدا بهت سلامتی بده خوب کاری کردی❤

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

پیتر خرگوشه شخصیت کتاب داستانای بئاتریس پاتر

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
پیتر خرگوشه شخصیت کتاب داستانای بئاتریس پاتر

اگه اینترنتی میخری سایتشو بگو ممنون

بچه ها چندتا دیگه عکس بذارم بعد جواب بدم   

2706