2737
2739
عنوان

کمک برای تهیه سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

روروئک از لحاظ پزشکی رد شده من پسرم سه سالشه به جای اون واکر مارک پلن تویز رو خریدم با همون پسرم راه افتاد بعدش هم بلوکه های چوبی داره که الانم داره باهاش بازی می کنه خونه سازی می کنه من هم کریر گرفتم هم ساک حمل تا 7 ماهگی هر جا می رفتم تو ساک حمل بود حتی برای خوابش هم که کنار تخت خودمون می زاشتیمش خیلی خوب بود بچه کاملا توش ایمن بود برای بعد از هفت ماهگی هم کریر استفاده شد البته من مارک کویینی بود که ساک حمل روی دسته کالسکه جا می گرفت و بعدش کریر هم همین طور
من کریر خیلی استفاده نکردم یعنی به عنوان کریر استفاده نکردم به عنوان صندلی خیلی به دردم خورد. ساک هم نداشتم. اگه نینی پاییز به دنیا میاد حتما قنداق فرنگی بخرید. من شیشه شیر ناک و نیپ دارم خیلی راضی هستم. هر دو هم اورتودنسی هستن.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
2731
تشک تعویض دِ فرست یرز داره خیلی عالیه تشلک بازی هم پگ پرگو داره ولی مارکهای مختلفم هست مهمش اینه که وقتی بچه به پشت خوابیده وسایل جلب توجهش زیاد باشه مثل چیزهای صدا دار و رنگی رنگی حتی وقتی روی شکم هم خوابیده باشه بازم قسمت های رنگی و صدادار توجهش رو جلب کنه
تشک تعویض تا جایی که من میدونم مارک خاصی نداره. ولی مرغوبشو بخر آخرین باری که من قیمت کردم 30 تومن بود.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
2738
یه سری وسایل رو حتما لازم نیست بخری اگر فامیلی داری که بهت می ده بعنوان قرض استفاده کن من آغوشی نخریدم از خواهرم قرض گرفتم اونم تو دو سه باری که مسافرت رفتیم نه به غیر از اون چون تا وزن 9کیلو ظرفیت داره عملا بعد از یه مدت بلااستفاده می شه
لوسیون من چند تا خریدم و همه شون موند و استفاده نکردم چون پسرم امان نمیداد و هی گریه میکرد اینجور چیزارو صبر کن دنیا اومد و اگه دیدی میتونی استفاده کنی بخر.
2706