2737
2734
من پارسال شوهرم فوت شد..هفته ای دیگه عروسی برادرشه تو یه کوچه ایم میبینم که دنبال کارای عروسی ان خیل ...

از خدا برای دلت آرامش میخوام. شما هم خودتو سرگرم کن تا کمتر با خاطراتت فکر کنی به کاره دیگه ایی غیر از عروسی مشغول شو

ای جااانم بارداری؟واسم خیلی دعاکن از نینی توراهیت بخواه خدا یکی هم بمن بده من تنها دغدغم نداشتن بچس ...

انشالله عزیزم.همین که امید داشته باشی میشه قطعا میشه. خیلی ها حتی شانس کم شمارو هم نداشتن اما مادر شدن. پس مادر میشی اگر نگرانش نباشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خدا برای دلت آرامش میخوام. شما هم خودتو سرگرم کن تا کمتر با خاطراتت فکر کنی به کاره دیگه ایی غیر ...

ممنون گلم به دعای خیر شما انشالله

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤

من یک سال و نیمه فلج بلز گرفتم روزهای اول خیلی تلاش کردم چون قرار بود عروس بشم گفتن ۶ ماهه خوب میشه ولی نشد دیگه حوصله تلاش کردن هم ندارم عروسی را همین طوری گرفتم نه میتونستم لبخند بزنم نه با کسی حال احوال کنم چون لبم کج میشد 

2731
من یک سال و نیمه فلج بلز گرفتم روزهای اول خیلی تلاش کردم چون قرار بود عروس بشم گفتن ۶ ماهه خوب میشه ...

انشالله سلامتیت رو بدست بیاری مثل روز اول زندگیت عزیزم

انشالله عزیزم.همین که امید داشته باشی میشه قطعا میشه. خیلی ها حتی شانس کم شمارو هم نداشتن اما مادر ش ...

ان شاالله از دعای خیرت دوست عزیزم

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢