2733
2734
عنوان

کسی میتونه طلسم باطل کنه؟؟

257 بازدید | 12 پست

بچه ها من برام دوتا سرکتاب گرفتن گفتن طلسم داری ۵۰۰ تومن پول میخان برای باطل کردن ولی من نه پولشو دارم نه میتونم اعتماد کنم کسی میتونه برام باطل کنه.پیاماتونو میخونم ببخشید اگه نتونستم جواب بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا زندگیم رو هواست

زندگی ها خیلی سخت شده ولی نرو پیش دعاندیس اینا اصلا

سوره های ناس و جن و فلق بخون

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
2740
میگفت موکل داره 

سلام عزیزم من یه دعانویس میشناسم طلسم باطل میکنه هزینه هم از اونا که پول ندارن یا نمیگیره یا کم میگیره خواستی ایدیشوبدم

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
ممنون میشم گلم

این ایدی منهsh25667تلگرام پیام بدین پی ویشو بدم نمیخام ازش تعریف کنم اما هزارجا رفتیم براباطل کردن طلسم نتیجه نگرفتیم هزارجامامانمو بردیم دکتر خوب نشد اما ایشون یه دعادادن وطلسمو باطل کردن مامانم خوب شد نزدیک ۴تومن خرج کردیم اما ایشون فقط ۳۰تومن گفت بدین تازه گفت اگه دارین از فقراپول نمیگیرم

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد