2733
2734
عنوان

جاریتون

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 57 پست
آخه اینکه تو یه مجلسی جایی دوتا جاری عین هم بپوشن من دوسش ندارم

منم یکی از بستگانم دانشجوی پزشکیه سنش ازمن چند سال کمتره زودتر ازمن ازدواج کرده .من دیپلم دارم .وقتی اومد خونه منو دید همه چیزشو یواش یواش عوض کرد کپی وسایلای منو گرفت .بعد جالبیش اینه در ظاهر منو یه بی سواد امل میدونه و جلو بقیه سعی میکنه تحقیرم کنه

خدایا میدانم که میبینی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درجریان ریز مهمونیا و دسر و اینام هست

هر دفعه يه ايده جديد داشته باشي كم مياره من زندايي شوهرم اين مدليه سنش نزديك سن مادر منه هي خودشو مدل من ميكنه منم هر دفعه خودمو تغيير ميدم

مثلا يه بار منو ميبينه موهام فر كردم دفعه بعد ميره فر ميكنه ولي من موهام لخت شده هي جا ميخوره يا موهامو روشن ميكنم ميره دفعه بعد ميبينم روشن كرده اما دقيقا اون موقع من تيره كردم حرص ميخوره همه هم متوجه ميشن و ميگن با اون سنش كاراي عروس خواهر شوهرو ميكنه 

اما با اين ترفند من يه قدم هميشه جلو هستم

ديگران راقضاوت نكنيم.
جاری من  وقتی من جهاز اوردم. یک ماه بعد خونمون کپی هم بود مبل فرش میزناهارخوری  حتی گل تزئ ...

ینی دقیقا کپی رنگ و شکل دقیق عین هم؟؟؟؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731

بقول دوستان جاریت زیادی از مسایلت خبر داره. 

من کلا از رنگ سورمه ای خوشم میاد. خیلیم بهم میاد. 

پارسال برادرشوهرم واسه زنش یه شال موهر نگ سورمه ای طلایی خریده بود. جاریم چون سبزس میگف بهم نمیاد و ازین حرفا. 

بعد من اینو دیدم ولی کلااااا یادم رفته بود. دم عید اینترنتی یه شال دیدم خوشم اومد، رنگش بین سورمه ی و بنفش بود. 

یادم نیس جاریم گف یا مامانش، شالمو دید گف عه رفتی عین اون شاله خریدی. 

حالا اینا هیچ سنخیتی باهم نداشتنا

از بقیه کاراش ناراحت نمیشم اما از اینکه لباس کپی لباس من بخره ناراحت میشم و نمیپوشم . شما هم بنظرم د ...

اصلا نمیگم

خودش بعد اینکه تو تنم میبینه میره میگرده پیدا میکنه

دفعه بعد بخوام بپوشم عین همون مدل و همون رنگ خانوم پوشیدن

من میزارم کنار

اگه دوست 
خیای از کارامو نمیگم اصلا ولی خوب چون شوهرامون باهم کار میکنن زیاد در ارتباطیم

اطلاعات غلط بهش بده بعد تا اون زود رفت انجام بده شما كار مورد نظر خودتو انجام بده بگو پشيمون شدم اين بهتره

ديگران راقضاوت نكنيم.
ینی دقیقا کپی رنگ و شکل دقیق عین هم؟؟؟؟

به خدا وندیه خدا. خودم شاخ دراوردم چندروز پیش من  النگوهایی که سال پیش خریدمو  دسم کردم برادر شوهرم گف خدا  به داد من برسه بهش بگو بابام خریده 😂😂

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740
منم یکی از بستگانم دانشجوی پزشکیه سنش ازمن چند سال کمتره زودتر ازمن ازدواج کرده .من دیپلم دارم .وقتی ...

چطور بعضیا میتونن اینطوری باشن؟ من لباسم میخوام بخرم فکر میکنم ببینم خونواده شوهرم همرنگشو نداشته باشن

بقول دوستان جاریت زیادی از مسایلت خبر داره.  من کلا از رنگ سورمه ای خوشم میاد. خیلیم بهم میاد. ...

عزیزم ما شوهرامون شریکن

در صمن لباس که تنم میلینه گزارش نمیدم که از کجا خریدم

یکم تو بازار بگرده پیدا میکنه

حتی طلاهاش کپی من بود من دیگه استفاده نمیکنم

اگه دوست 
به خدا وندیه خدا. خودم شاخ دراوردم چندروز پیش من  النگوهایی که سال پیش خریدمو  دسم کردم بر ...

وای چه جوری حفظ می‌کنه چیه دقیق همونم بخره،من میرم خونه مردم اصلا وسایلشونو نمیبینم،اگرم اتفاقی ببینم تو ذهنم نمی‌مونه چه شکلی بود

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
دیشب شام خونه برادرشوهر بزرگم بودیم تا رسیدیم دیدم عین لباسای منو خریده پوشیده شوهرم میگه اینبار ...

اره خوب بهش با زبون بگو...بعضی چیزا اشکال نداره ولی مثلا لباس منم خوشم نمیام ولی خوب من کلا واکنشی نشون نمیدم 

یا مثلا همسرت با خنده بگه ک متوجه بشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
عزیزم ما شوهرامون شریکن در صمن لباس که تنم میلینه گزارش نمیدم که از کجا خریدم یکم تو بازار بگرده پ ...

خب شاید باهات احساس راحتی میکنه. 

درکل نمیتونی جاریتو تغییر بدی

من یه زنعمو دارم که دقیقا همینطوری بود. همیشه همه چیش کپی از مامانم بود. ولی نمیشد تغییرش داد. تا اینکه مامانم رابطشو قطع کرد باهاش

این مسائلُ همه‌جا یا دارن.. من دیگه بهش اهمیت نمیدم اخه فایده نداره بزار خوش باشه.. بیشتر واسش تاسف میخورم.. بهرحال دیگران که خنگ نیستن می‌فهمن کی از کی تقلید کرده دیگه.. بنظرم خودشونو آزار میدن.. اینکه مدام چشمت به دیگران باشه و خودت هیچ سلیقه ای نداشته باشی واقعا زجرآور واسه خودشون.. مطمئن باش.. 

اصلا نمیگم خودش بعد اینکه تو تنم میبینه میره میگرده پیدا میکنه دفعه بعد بخوام بپوشم عین همون مد ...

خب چیزای تک بگیر که انقدر راحت پیدا نکنه . دیگه نمیتونه کل مغازه ها و پاساژها و مزون های یه شهر رو بگرده که. تا اون بخواد انقدر جستجو کنه شما چندبار پوشیدی