2737
2739
عنوان

جاریتون

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینترنتی سفارش بده ک دیگه نتونه مث اونارو بخره 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2731

تو حرفام بهش میگم مثلا تو ک با کاشت ناخن مشکل داشی..یا اع توام از مانتو من گرفتی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
دیشب شام خونه برادرشوهر بزرگم بودیم تا رسیدیم دیدم عین لباسای منو خریده پوشیده شوهرم میگه اینبار ...

خو لباس تو رو کجا دیده بود

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
خب در جريان كارت قرارش نده جاري چرا بايد بدونه شما كدوم مركز ليزر ميريد يا اصلا ليزر ميريد بنظرم خو ...

خیای از کارامو نمیگم اصلا

ولی خوب چون شوهرامون باهم کار میکنن زیاد در ارتباطیم

اگه دوست 

جاریم مثل شماس همش جار میزنه جاریام تقلید میکنن از من

منکه خودم اینطوری نیستم    هرچی ک من بخرم کارخونه یه دونه اونم فقط برای من درست نکرده   کاشت ناخن برای همه هست 

😘برای سلامتی تو راهیم یه صلوات بفرستید مرسی😍

از بقیه کاراش ناراحت نمیشم اما از اینکه لباس کپی لباس من بخره ناراحت میشم و نمیپوشم . شما هم بنظرم در صدی خودتون مقصرید که همه چیز رو با آدرس و .... میگید. خب شما لباس خریدید نگید از کجا خریدم

جاری من  وقتی من جهاز اوردم. یک ماه بعد خونمون کپی هم بود مبل فرش میزناهارخوری  حتی گل تزئینی   منم یه روز  جلو جاریم گفتم ما وقتی میریم خونه شما انگار خونه خودمونیم  ازبس همه چی عین همه. بچه ها یخچالشم سال بعد عوض کرد اونم عین من 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید