2737
2739
عنوان

جاریتون

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 57 پست
از بقیه کاراش ناراحت نمیشم اما از اینکه لباس کپی لباس من بخره ناراحت میشم و نمیپوشم . شما هم بنظرم د ...

باور کن منم بابت وسایل خونه مشکلی ندارم

ولی ابنکه برم جایی یهو ببینم کپی لباس من تنشه بدم میاد

تصور کن تو یه مهمونی ببینی دوتا جاری مثلا کت ماتیکی پوشیدن که حتی مدلشم کپی همه 

اگه دوست 
وای چه جوری حفظ می‌کنه چیه دقیق همونم بخره،من میرم خونه مردم اصلا وسایلشونو نمیبینم،اگرم اتفاقی ببین ...

فیلم صورت جلسه جهازو گف بده ببینم منم گفتم لابد میخاد عیب بزاره  منم که کامل بود همه چیم  دادم نگو میخاسته کپی کنه . ولی جالبش اینه من کارمند شوهرمم کارمند  بچه ام ندارم خرج مخارجم کم خونه ام داریم.. ایشون 3 تا بچه شوهرش کارگره به قران دلم  برا برادرشوهرم کبابه سادس به معنای تمام.  بعد یه همه قسط گفتم ازکجا اورده  پس برادرشوهرم گف طلاهاشو فروخت 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مسائلُ همه‌جا یا دارن.. من دیگه بهش اهمیت نمیدم اخه فایده نداره بزار خوش باشه.. بیشتر واسش تاسف ...

ن اخه بحث سلیقه نیس گونی بپوشیم میپوشن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
خو لباس تو رو کجا دیده بود

یه کت ماتیکی برا تولد دخترام گرفته بودم برا بعد شام

اینا هم دعوت بودن دیگه

بعد دیشب رفتیم خونه برادرشوهر بزرگم دیدم عین همون کت همون رنگ حتی مدل یقه کپی رفته خریده

اگه دوست 
2731
چطور بعضیا میتونن اینطوری باشن؟ من لباسم میخوام بخرم فکر میکنم ببینم خونواده شوهرم همرنگشو نداشته با ...

نمیدونم والا.جالبیش اینه که هر جا میشینه منو تحقیر میکنه .

خدایا میدانم که میبینی ...
نمیدونم والا.جالبیش اینه که هر جا میشینه منو تحقیر میکنه .

خواهرشوهر منم خیلییی ادعاش میشه که از من بهتره. با اینکه واقعا هم نیستا. ولی یه مدته متوجه شدم خیلی بمن حسادت میکنه خیلی

درجریان ریز مهمونیا و دسر و اینام هست

عزیزم مهمونی خودشم دعوته دیگه

بعد اونم منو دعوت میکنه

عکس نمیفرستم که براش

مثلا تولد برا دخترام بگیرم تولد پسرش دقیقا غذا چی بود دیزاینش چی بود دسر پیش غذا تزیین میز تولد.....

اگه دوست 
2740

بیچاره خیلی تزلزل شخصیت داره.درواقع اصلا اعتماد به نفس نداره که بخواد یه سلیقه خاص و مستقل داشته باشه.شما بزار به حساب اینکه کمبود داره و راهی جز تحملش نداری.توی مهمونی هام سعی کن سورپرایزش کنی و لباسی بپوشی که تا قبل از اون تنت ندیده.

به نظرم اکثرا کاراتو اصلا نگو.چیزایی که میشه نگفت مثل لیزر و ...

برای مانتو و این چیزا همون که شوهرتون گفت عالیه

اینجور ادما رو مستقیم باید به روشون اورد چون خجالت نمیکشن.

♥️♥️