2737
2734
عنوان

امشب دخترم گرسنه خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 17598 بازدید | 315 پست
تاپیکای قبلمو بخونی درمورد اون بابای نجسم میبینی گلم. اونجا نمیتونم برم تنها چیزی که  تاالان ای ...

کاش بری سر کار. اینجوری که نمیشه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی باورت میشه من 3روزه فقط تخم مرغ خوردم؟ امشب ماکارونی خرید درست کردم خودم دندونم عفونت کرده نتونس ...

به بچه ت شیر پاستوریزه بده یکسالش شده دیگه  اینو که دیگه باید بخره اگه نخرید بشین باهاش حرف بزن بگو حالا من هیچی واسه این بچه شیر بخر

اسی خواستم بگم به درک که مادرت داغون میشه ولی همه ی حقیقتو بهش بگو چون ظاهرا بابات داره ب خواهرت دست ...

چی بگم چجوری بگم اخه چجوری روم بشه برم جلوش وایسم اونجوری بگم هزار بار نشستم تمرین کردم که رفتم بگم ولی بازم رفتم اونجا دست و دلم لرزیده 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2728

وسایل سوپ نداری براش درست کنی؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2738
به بچه ت شیر پاستوریزه بده یکسالش شده دیگه  اینو که دیگه باید بخره اگه نخرید بشین باهاش حرف بزن ...

حساسیت داره به لبنیات گاوی گلم. فرنی ام درست میکنم با اب درست میکنم بچم همون فرنی ام که میخوره بی خاصیته 1سالشه هنوز تازه شده 8کیلو

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

خب چرا برای همچین آدمی بچه آوردی؟؟؟این همه حس رو ما تو زندگیمون تجربه نمیکنیم.مادری و پدری هم روش.کی بهمون دیکته کرده حتما باید تولیدمثل کنیم.اخه اون بچه چ گناهی داره

مگه پول میذاره خونه که من برم بخرم.تواین وضعیت که بچممم کوچیکه نمیشه ماسک بزنم از خانوادمم دورم کی ن ...

والا چی بگم چه ادم سنگ دلیه شوهرت

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706