2726
عنوان

امشب دخترم گرسنه خوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 17586 بازدید | 315 پست
خودت برو بخر تغذیه خیلی مهمه هم برابچه هم خودت. خودت باید بفکرباشی چطور بچه رو گرسنه میخابونی. 

خب عزیزم اگه داشت ک خودشم میرفت میخرید نیاز نبود ما بگیم. حتما نداره دیگه

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه پول میذاره خونه که من برم بخرم.تواین وضعیت که بچممم کوچیکه نمیشه ماسک بزنم از خانوادمم دورم کی ن ...

خدالعنتش کنه از مادری کسی پول قرض بگیر گرسنگی نده بچه رو

خداییش مغزم هنگ میکنه اسم های کاربری بعضیاتونو میبینم. ازکجامیارید اینارو.
2728

یخچال خالی کن . برو خونه مادت . وای خدا من میام سایت دلم میخواد زنای عین شمارو خفه کنم ک از بس بی دست و پایید . اخرشم ختم میشه ب این ک پشت ندارم .

پشتت خداست والله .

قهر کن برو خونه کسی . قبلشم از یخچال و خونه و حرکات شوهرت فیلم بگیر ابروش ببر . برو دادگاه نشون بده . موظفه بهت پول بده از جیبش پول بردار . ببخشا.... میخوره نده  نفقه حق زنه . 

مگه پول میذاره خونه که من برم بخرم.تواین وضعیت که بچممم کوچیکه نمیشه ماسک بزنم از خانوادمم دورم کی ن ...

خودش کجا غذا میخوره

از اقوام هیچکیس پیشتون نیست

مادر شوهرت اینا؟؟؟؟؟

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
خدالعنتش کنه از مادری کسی پول قرض بگیر گرسنگی نده بچه رو

چجوری یه مرد میتونه گشنگی زن و بچشو ببینه و کاری نکنه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
یعنی خسیس وا خسیس تااین حد ندیدم ک تو خونه واسه خوردن ن گوشت بخره ن حبوبات ون مرغ پس شما چی میخورید؟

ینی باورت میشه من 3روزه فقط تخم مرغ خوردم؟ امشب ماکارونی خرید درست کردم خودم دندونم عفونت کرده نتونستم بخورم خودش خورد سیر شد بچمم نخورد اینجوری گرسنه خوابيد 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

عزیزم نفقه خودتو دخترتو بزار اجرا، ماه ب ماه بگیر همه چی واسه بچه ت بخر. بخاطر بچه ت اینکارو بکن

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
برو خونه پدرت بمون. یا خونه پدرش. 

تاپیکای قبلمو بخونی درمورد اون بابای نجسم میبینی گلم. اونجا نمیتونم برم تنها چیزی که  تاالان اینجا نگهم داشته همین موضوع بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

اسی خواستم بگم به درک که مادرت داغون میشه ولی همه ی حقیقتو بهش بگو چون ظاهرا بابات داره ب خواهرت دست نیزنه ب اون بچه ها با سکوتت ظلم نکن .... 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
تاپیکای قبلمو بخونی درمورد اون بابای نجسم میبینی گلم. اونجا نمیتونم برم تنها چیزی که  تاالان ای ...

دلم برا نی نی کوچولوت سوخت

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
با این اوضاع چرا بچه دارشدی

من تا7سال ام باردار نشدم. اینم اینجوری بد نبود از وقتی بابام بحث کرد باهاش و کلی حرف بارش کرد اینجوری شد خدا لعنت کنه اون بابا رو که عامل همه بدبختیای منه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706