2737
2739
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46864 بازدید | 12714 پست
😄😄 انشالاه خدا عوضشو بهتون بده ❤❤

ممنون گلم الهی آمین 🤗❤️🌹😉

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
تلخه ولی مجبوریم البته من از چیزای شیرین متنفرم برا همینه که باصطلاح لاغرم       ...

خوشبحالت من کلا از خوراکی ای متنفر نیستم😂😂😂😂شاید چیزایی که بدم میاد به اندازه انگشتای دست باشه😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان زنگیدم گفتم فردا بخرن براش😘😘

خوب عالیه😊

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
ممنون گلم الهی آمین 🤗❤️🌹😉

❤❤🌺🌺

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2728
خوب عالیه😊

فدات😘😘

میگم خداااانکنه تو یه تامیک مثلا یکی سوال کنه بگی حسم اینو میگه دیگه ولت نمیکنن هی ریپ میکنن حست درمورد فلان چی جیگه؟

میگم حس ششم ندارمممم میگه حست رو بگو😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
🌺🌺🌹🌹🌸🌸 مرسی از محبتت مهربون❤❤ شما چیکارا میکنی؟سربازی اوکی نشد؟

قربانت        

سربازی چیه؟؟

مگه من پسرم؟؟؟        

ولی یجاهایی برای کار میرم با لباسای بدجور(گرمم میشههه)

از صبح خیلی زود

آخه همون محل به خونه مون خیلی دوره

http://goftino.com/c/BXs8Ssبا انحراف و تعصب به جایی نمیرسیم.انسانم آرزوست.  just god    انسان سالار_یکتا پرست_همسن و سال گرا(ی مثبت)_روشنفکر متعادل(برای همه)   با احترام به تفاوتا و شباهتا(که بین همه هست)میتونیم قشنگ زندگی کنیم.قضاوت و کلی گویی ممنوع.لطفا این کاربری رو تو تاپیکای عقیدتی(بجز قرآن)_سیاسی_تاریخی_نژادی_غیر مجاز تگ نکنید.با تشکر.علت این که میگم just god اینه که اولا جز خود خدا هیچکسو ندارم.ثانیا طبق عقاید شخصی خودم توکل و توسل به غیر از خدا رو کلا گناه و اشتباه میدونم.لطفا اینقدر سوالات شخصی نپرسید.فقط بدونید که همیشه اوضاع اینطوری نمیمونه
😂😂😂 گفتم مرسی❤❤

قربانت        

http://goftino.com/c/BXs8Ssبا انحراف و تعصب به جایی نمیرسیم.انسانم آرزوست.  just god    انسان سالار_یکتا پرست_همسن و سال گرا(ی مثبت)_روشنفکر متعادل(برای همه)   با احترام به تفاوتا و شباهتا(که بین همه هست)میتونیم قشنگ زندگی کنیم.قضاوت و کلی گویی ممنوع.لطفا این کاربری رو تو تاپیکای عقیدتی(بجز قرآن)_سیاسی_تاریخی_نژادی_غیر مجاز تگ نکنید.با تشکر.علت این که میگم just god اینه که اولا جز خود خدا هیچکسو ندارم.ثانیا طبق عقاید شخصی خودم توکل و توسل به غیر از خدا رو کلا گناه و اشتباه میدونم.لطفا اینقدر سوالات شخصی نپرسید.فقط بدونید که همیشه اوضاع اینطوری نمیمونه
قربانت           سربازی چیه؟؟ مگه من پسرم؟؟؟     &nbs ...

🌺🌺🌸🌸

عااااا چییییزه یعنی چییییزه میگم مگه دخترا میخوان نظامی بشن سربازی ندارن؟🤔😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

الهی که یه کار خوب با حقوق بالا برات جور بشه که سختیشم کمتر باشه🤲

2738
خوشبحالت من کلا از خوراکی ای متنفر نیستم😂😂😂😂شاید چیزایی که بدم میاد به اندازه انگشتای دست باشه😂 ...

بعضی مواقع(اکثر وقتا)شکم گنده میشم معده و قلبم درد میگیره

ولی صورتم نههه        

سلام عزیزم😍😄میام ی ساعت دیگه قربونت برم😘

سلاام 😍خوش بیای 😍😘

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
[QUOTE=167028776]شوکرر تو خوبی چطوری ❤خوبی بخدا نمی دونم بین خوب و بد  

چرااا 🙁🙁🙁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
فدات😘😘 میگم خداااانکنه تو یه تامیک مثلا یکی سوال کنه بگی حسم اینو میگه دیگه ولت نمیکنن هی ریپ میک ...

وای من میخندم فقط اولین پست این تاپیکا اینه 😐😂

کی باردار میشم بچم چیه دختره یا پسر😂😂😂

بعضی مواقع(اکثر وقتا)شکم گنده میشم معده و قلبم درد میگیره ...

حالا من دوس دارم صورتم لاغر باشه🙁🙁🤦‍♀️

کلا ادم از چیزی که داره راضی نیست😂😂

🌺🌺🌸🌸 عااااا چییییزه یعنی چییییزه میگم مگه دخترا میخوان نظامی بشن سربازی ندارن؟🤔😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀ ...

نم

من که از کارای نظامی فراری یم

مرسی        

ولی درآمدش کمه

درد و مشکل واسه همه هست سختی یم تو همه چی هست

کاش درآمد خوب و حلالی گیرم بیاد  روم بشه برا خودم تصمیم بگیرم

برا همه ی شما و عزیزای محترم بهترینا رو آرزومندم        

سلاام 😍خوش بیای 😍😘

امدم که😂

2706