2733
2739
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46864 بازدید | 12714 پست
 همینجوریش نزده میرقصه مادر شوهرم😂😂

پریسا تو اون تایپک آخریت چی دست گیرت شد 

برا چاقی 😂🤦‍♀️

منم میخام بخورم بشم 50 کیلو گوش شیطون کر 🚶‍♀️😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قربون جونت،خبری از ندا نداری؟؟؟خیلی ناراحت شدم براش!!!

نشی 😘خوبه خدا رو شکر ❤️💋

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
@s_sh2     یعنی تو منو لایک نکنی من زنده میمونم😁😁😁

http://goftino.com/c/BXs8Ssبا انحراف و تعصب به جایی نمیرسیم.انسانم آرزوست.  just god    انسان سالار_یکتا پرست_همسن و سال گرا(ی مثبت)_روشنفکر متعادل(برای همه)   با احترام به تفاوتا و شباهتا(که بین همه هست)میتونیم قشنگ زندگی کنیم.قضاوت و کلی گویی ممنوع.لطفا این کاربری رو تو تاپیکای عقیدتی(بجز قرآن)_سیاسی_تاریخی_نژادی_غیر مجاز تگ نکنید.با تشکر.علت این که میگم just god اینه که اولا جز خود خدا هیچکسو ندارم.ثانیا طبق عقاید شخصی خودم توکل و توسل به غیر از خدا رو کلا گناه و اشتباه میدونم.لطفا اینقدر سوالات شخصی نپرسید.فقط بدونید که همیشه اوضاع اینطوری نمیمونه
پریسا تو اون تایپک آخریت چی دست گیرت شد  برا چاقی 😂🤦‍♀️ منم میخام بخورم بشم 50 کیلو گوش شیط ...

فعلا گفتن شیره انگور ارده 😂بادوم قرص مولتی ویتامین من فقط پنج کیلو زیاد شم بسه😂😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2738
واقعن؟؟جواب داد!؟؟؟؟بگو چی گفت؟؟؟

هیچی تو روبیکا باهاش میچتم😁

هیچی گفت دیگه نمیام فعلا فعلنا دلیلشم نگفت 🚶‍♀️

چقد پس باحاله😁😁😁

خیلی باحاله انقد که داره حال منو بهم میزنه😂😂وای غیبتش میشه خواهررر😂😂😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
من فکر میکردم تو داخل روبیکا هستی

هستم

ولی تا کسی اجازه نده بش پیام نمیدم

مگر این که کارش داشته باشم

البته اول اجازه میگیرم ازش

http://goftino.com/c/BXs8Ssبا انحراف و تعصب به جایی نمیرسیم.انسانم آرزوست.  just god    انسان سالار_یکتا پرست_همسن و سال گرا(ی مثبت)_روشنفکر متعادل(برای همه)   با احترام به تفاوتا و شباهتا(که بین همه هست)میتونیم قشنگ زندگی کنیم.قضاوت و کلی گویی ممنوع.لطفا این کاربری رو تو تاپیکای عقیدتی(بجز قرآن)_سیاسی_تاریخی_نژادی_غیر مجاز تگ نکنید.با تشکر.علت این که میگم just god اینه که اولا جز خود خدا هیچکسو ندارم.ثانیا طبق عقاید شخصی خودم توکل و توسل به غیر از خدا رو کلا گناه و اشتباه میدونم.لطفا اینقدر سوالات شخصی نپرسید.فقط بدونید که همیشه اوضاع اینطوری نمیمونه
هیچی تو روبیکا باهاش میچتم😁 هیچی گفت دیگه نمیام فعلا فعلنا دلیلشم نگفت 🚶‍♀️

من چرا از هیچ برنامه ای خوشم نمیاد؟؟؟؟مامانم پریروز تو تلگرام بهم پیام داده،من امروز نگاه کردم خوندم جوابشو دادم😁😁😁😁😁😁😜😜😜

من اگه میتونستم سردیتو تحمل کنم با یخچال رفیق میشدم،فدات بشم.😌.
فعلا گفتن شیره انگور ارده 😂بادوم قرص مولتی ویتامین من فقط پنج کیلو زیاد شم بسه😂😂

چرت گفتن 😐 من همشو می‌خورم جز شیره انگور چون شیرینه ندوس ولی وزنم کمه 🤦‍♀️😂

من 46 ام

بشم 50 حلع😂

خیلی باحاله انقد که داره حال منو بهم میزنه😂😂وای غیبتش میشه خواهررر😂😂😂

غیبت نکن خواهر😜😜😜😜😜تو هم یه کاریش کن حالش بهم بخوره،بگو پسرت مال منه،فقط شوهر منه😜😜😜😜😜

من اگه میتونستم سردیتو تحمل کنم با یخچال رفیق میشدم،فدات بشم.😌.
منظورم زنده نمی‌مونم بود😁😁😁خواهش

تعجبیدم

حدس زدم اشتباه تایپیه

2706