2726
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46863 بازدید | 12714 پست

@یک_دختر_ابانی  

بیاید این تایپک 😂🌸🌸

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
چیشده؟؟ بگو نره یوقت اون بدا باید برن اون روز روبیکا بی روح شد منم که بدلایلی نمیتونم روبیکاش بر ...

چرا نمیتونی بری روبیکاش؟؟؟

من اگه میتونستم سردیتو تحمل کنم با یخچال رفیق میشدم،فدات بشم.😌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربانت منم همون موقع رسیدم خوبی؟؟؟

خوبم عزیزم مرسی  خودت خوبی 

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
بی ادب  جا میخواست برا حرف زدن😂😂سن سالم میپرسه بیتربیت😂

میخاستم پسر داییم رو بهش معرفی کنم ولی ترسیدم شر بشه آخه همینجوریشم من و پسر داییم دشمن خونی ایم 🤦‍♀️😂😂😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
من هرکسی به دلم نمیشینه،نه بابا فضولی چیه،تو آبجی گل منی اون مادر شوهرتم عشقمه😜😜😜😜نمی‌دونم کسی ر ...

راجبش بعدا با هم حرف میزنیم موافقی😊

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
حدیث جونم؟؟😔😔😔😔😔😔

جونم چی شده🙁🙁🙁❤️💖❤️💖

میخاستم پسر داییم رو بهش معرفی کنم ولی ترسیدم شر بشه آخه همینجوریشم من و پسر داییم دشمن خونی ایم 🤦‍ ...

😂😂😂

باید به مادر شوهرت بگم😁😁😁😁😜😜😜😜می‌دونم عزیزم بعضیا خیلی مریضن

همینجوریش نزده میرقصه مادر شوهرم😂😂

چرا نمیتونی بری روبیکاش؟؟؟

چون تو روبیکا نمیچتم

و آدمی یم که تا کسی اجازه نده به اکش مراجعه نمیکنم

http://goftino.com/c/BXs8Ssبا انحراف و تعصب به جایی نمیرسیم.انسانم آرزوست.  just god    انسان سالار_یکتا پرست_همسن و سال گرا(ی مثبت)_روشنفکر متعادل(برای همه)   با احترام به تفاوتا و شباهتا(که بین همه هست)میتونیم قشنگ زندگی کنیم.قضاوت و کلی گویی ممنوع.لطفا این کاربری رو تو تاپیکای عقیدتی(بجز قرآن)_سیاسی_تاریخی_نژادی_غیر مجاز تگ نکنید.با تشکر.علت این که میگم just god اینه که اولا جز خود خدا هیچکسو ندارم.ثانیا طبق عقاید شخصی خودم توکل و توسل به غیر از خدا رو کلا گناه و اشتباه میدونم.لطفا اینقدر سوالات شخصی نپرسید.فقط بدونید که همیشه اوضاع اینطوری نمیمونه
خوبم عزیزم مرسی  خودت خوبی

خدا روشکر

مرسی آجی        

http://goftino.com/c/BXs8Ssبا انحراف و تعصب به جایی نمیرسیم.انسانم آرزوست.  just god    انسان سالار_یکتا پرست_همسن و سال گرا(ی مثبت)_روشنفکر متعادل(برای همه)   با احترام به تفاوتا و شباهتا(که بین همه هست)میتونیم قشنگ زندگی کنیم.قضاوت و کلی گویی ممنوع.لطفا این کاربری رو تو تاپیکای عقیدتی(بجز قرآن)_سیاسی_تاریخی_نژادی_غیر مجاز تگ نکنید.با تشکر.علت این که میگم just god اینه که اولا جز خود خدا هیچکسو ندارم.ثانیا طبق عقاید شخصی خودم توکل و توسل به غیر از خدا رو کلا گناه و اشتباه میدونم.لطفا اینقدر سوالات شخصی نپرسید.فقط بدونید که همیشه اوضاع اینطوری نمیمونه
2706