2733
2739
سلام به همه خانوما در مورد بریچ بودن و سیروکس من هم سیروکسم کم بود هم بریچ بود ولی رفتم سونو گفت ...

نی نی منم بریچه خدا رو شکر همه چیم خوبه فقط تو روز چند باری احساس میکنم شکمم سفت میشه با درد کم بعد چند ثانیه ول میکنه. اون روز رفتم دکتر طول سرویکسمو چک کرد گفت عالیه نگران نباش. ولی نمیدونم چرا هر وقت سفت میشه میترسم. دیشب دوباره به ماماعه دکترم پیام دادم ببینم چی میگه

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قضاوت جان اقدام رو ادامه بده تا وسط دوره مهم نیست بعد تخمکگذاری سبکتر ورزش کن

سلام به همگی.دیروز رفتم دکتر.دکتر بهم گفت همه چیزت اوکیه.چرا عجله داری وقتی چندتا بارداری داشتی!

گفت الان هم سنای تو هنوز مجردن.منم گفتم الان چندماهه که جواب نگرفتم.گفت حالا که خودت عجله داری بهت قرص میدم ولی امکان چندقلویی هست !!(یه خورده ترسیدم))

ولی قرص بهم داد ازروز ۵پریودی بخورم.روز ۱۲پریودی هم برم سونو که تخمکامو ببینه!!گفتم عکس رنگی برم نمینویسین؟؟گفت اگر قرص جواب نداد عکس رنگی مینویسم.اینماه هم توکل به خدا 😍😍

2728
سلام به همگی.دیروز رفتم دکتر.دکتر بهم گفت همه چیزت اوکیه.چرا عجله داری وقتی چندتا بارداری داشتی! گف ...

خیلی خوبه اینطوری منم هر ماه قبل تخمک گذاری میرفتم سونو ببینم فولیکول دارم یا نه. قشنگ دستت میاد همه چی. مطمئن باش با همین دارو ها هم نتیجه میگیری. 

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
2738
2706