2733
2734
قربونت گلم تو ۱۴ ماه... وزنش خوبه اما حسابی آدم حرص میخوره دیگه... به جز صبر کاری نمیشه کرد البته بع ...

حق داری ولی بازم تا میتونی صبوری کن

سرکار میری؟کمکی بگیر توی روز یکمی ازت دور باشه بد نیست

خدایا سپاسگزارم🌺❤
حق داری ولی بازم تا میتونی صبوری کن سرکار میری؟کمکی بگیر توی روز یکمی ازت دور باشه بد نیست

اره عزیزم تازگی میرم میزارمش پیش مادرم اینا ولی خوب خستگیم مضاعف میشه البته بیشتر از لحاظ روحی وگرنه باز باهاش بازی میکنم و کاراش و انجام میدم و .... 

انشاالله خدا بهت یه سالمش و بده سرت گرم بشه گلم 

زیباترین تاریخ زندگی ۱۴۰۰/۱۰/۱۹  پسرم تمام بهانه م برای زندگی ❤️🌼🤰 خدایا شکرت 🙏🌼🧡💙                          تیکر تولد یک سالگی گل پسرم 👶💙🧿            بهترین روز دنیا ۱۴۰۱/۶/۲۰ 💙🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه عزیزان 

خداروشکر که تمه سالم و سرحالین

تبریک میگه به دخترپاییزی

خوش قدم باشه گل پسرت عزیزم🌹🌹🌹

من خیلی وقته نیومدن

گفتم نیستین دیگه

توی رودربایسی نباشین یه موقع میاین اینجا😛

نه بابا اقدام که دیگه نه

ایشالا همین دوتارو بزرگ کنم به سلامتی

دیگه وقتشه یک به خودم و همسرجانم برسم

2728
اره عزیزم تازگی میرم میزارمش پیش مادرم اینا ولی خوب خستگیم مضاعف میشه البته بیشتر از لحاظ روحی وگرنه ...

قربونت برم مرسی از دعای قشنگت

به خودت سخت نگیر این روزا هم میگذره ولی اگه روحت آسیب ببینه خیلی مشکل میشه زندگی

امیدوارم اون ساعتایی که خونه نیستی به چیزی فکرنکنی

خدایا سپاسگزارم🌺❤
سلام به همه عزیزان  خداروشکر که تمه سالم و سرحالین تبریک میگه به دخترپاییزی خوش قدم باشه گل ...

سلام عزیزم ان شاءالله همیشه شاد و سالم باشین کنارهم

موافقم تصمیمت خوبه بعد از چندسال باز اگه دلت هوس نی نی کرد بیوفت دنبال اقدام و بی بی چک😄

خدایا سپاسگزارم🌺❤
قربونت برم مرسی از دعای قشنگت به خودت سخت نگیر این روزا هم میگذره ولی اگه روحت آسیب ببینه خیلی مشکل ...

قربونت گلم ممنونم 

زیباترین تاریخ زندگی ۱۴۰۰/۱۰/۱۹  پسرم تمام بهانه م برای زندگی ❤️🌼🤰 خدایا شکرت 🙏🌼🧡💙                          تیکر تولد یک سالگی گل پسرم 👶💙🧿            بهترین روز دنیا ۱۴۰۱/۶/۲۰ 💙🧿
2740
سلام چطورین؟ پیشاپیش یلداتون مبارک باشه🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉

سلام گلم خوبی چه خبرا 

یلدا تو هم مبارک باشه 

یلداتون مبارک بچه ها