2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا سونو قلب کی میری عزیزم؟

دکتر گفت ۱۰ روز دیگه یعنی دیروز باید میرفتم اما صبر میکنم تا شنبه میترسم برم دوباره بگن زوده استرس میگیرم با احتساب سونوی قبلی که رفتم جمعه میشم ۸ هفته

سلام عزیزم یه سوال داشتم دکتر بهم لتروزول داده بنظرت مصرف همزمان لتروزول با عسل و سیاه دونه خوبه؟ یع ...

سلام گلم

عسل و سیاه دونه کارش تحریک تخمک هست و باعث میشه رحمت گرم باشه و تخمکهابهتر رشد کنن

لتروزول هم همینطور و تخمکها و عولیکولهای سالم رو کمک میکنن بهتر و بزرگتر بشن

بعید میدونم تداخلی باشه

ولی سیاهدونه تاقبل تخمک گذاری بخور.بعدش باعث سقط میشه

2728
2738
سلام خانوما میشه میپرسم توی این وضع کرونا و آینده نا معلوم چطور اعتماد بنفس رو بالا ببرم و اقدام کنم ...

سلام عزیزم

کرونا که معلوم نیست تموم بشه یا نه

هرکسی بترسه سیستم ایمنی پایین بیاد کرونا میگیره

ولی اگر بدنت سالمه توکل کن بخدا.اینو کاملا درک کن که عمر دست خداست.قرارنیست هرکسی کرونا بگیره دورازجون بمیره

کرونا هم مثل تصادف و سکته و هرچیزی ممکنه پیش بیاد جلو اتفاقات آینده رو میشه گرفت؟

خیلی ها بدون کرونا مردن.درسته؟

من عقیده دارم شدیدا تاخدانخواد برگی از درخت نمیفته.زندگی رو نمیشه تعطیل کرد.اصلا به کرونا فکر نکن.مراقب باش.اول ذهتت رو آماده کن بعد بپذیر

خدایی که آینده مارو میدونه اگر صلاح بدونه فرزندی بده با کرونا میده

اگر هم خطری باشه نمیده.پس اقدام کن و بقیه رو بسپار به خدا

فقط و فقط مهم خودتی که قوی باشی.

سلام عزیزم کرونا که معلوم نیست تموم بشه یا نه هرکسی بترسه سیستم ایمنی پایین بیاد کرونا میگیره ولی ...

ممنون از حرفای قشنگت میدونم بخدا بنده بی توکلی نیستم ده سال پیش ازدواج کردم اما اصلا شرایط بچه دار شدنو نداشتیم از لحاظ اقتصادی. الان که اوضاع خوبه جریان کرونا فکرمو مشغول کرده

سلام عزیزم کرونا که معلوم نیست تموم بشه یا نه هرکسی بترسه سیستم ایمنی پایین بیاد کرونا میگیره ولی ...

سلام من بعد عید میخوام اقدام کنم چ مواردی رو قبل بارداری رعایت کردید؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706