2733
2734

اول روز دانشگاه

سه نفري بوديم منو دوتا از دوستام

خيلي با كلاس و اينا داشتيم راه ميرفتيم😆

خيليم شلوغ بود 

ي دفه ديدم ي چي پرت شد جلوم

ديدم دوستم افتاده جلوم😂😂

بعدشم ك منو و اون يكي دوستم فقط دور و اطرافو نگا ميكرديم كسي نبينه ولي همه ديدن🤫و ما خنده كنان رفتيم

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب بودم شوهری هی دستمال کرد دماغم که بیدار شم منم هر سری گفتم نکن 

اخرش یکی محکم کوبیدم رو پشتش گفتم نکن دیگه 

بعد شوهرم پرید هوا میگه وای ک. نم وای خدا سوختم وای خدا دستت بشکنه الهی .... همینجور ادامه میداد منم خندم گرفته بود گفتم یکمم با دیوار صحبت کن ببین اون چه نظری داره 

خودشم اخرش خندش گرفت گفت چرا مثل پیرزنا نفرین میکردم 😂😂😂😂هنیشه وقتی پریدنش رو یادم میاد خندم میگیره 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2728

میخواستم برم مجله کامبیز دیرباز بگیرم گفتم مجله کامباز ک.ی.ر باز دارید

حالا تو تو این کرونا و گرونی و قیمت دلار اومدی داری امضای منو میخونی   واقعا بیکارید  

یه فیلم ترکیه ای هست اسم نقش اولش حیات بود 

رفتم خونه بابام به ابجیم گفتم دیشب حیات رو دیدی 

گفت نه مگه چی شده و پاشد رفت حیاطو نگاه کرد 😐😂😂اومده هی ازم میپرسه حیاط چیشده بود دیشب منم از زور خنده نمیتونستم چیزی بگمش

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
2740