2737
2734
عنوان

خط عمودی تیره روی انگشت اشاره دست

289 بازدید | 16 پست

خانوما تروخدا اگ کسی تجربشو داره بگه بهم .همسرم انگشت اشاره دستش ی سالی هست ی خط تیره کمرنگ داره ب عرض ۲ میل ولی یکی دو ماهه که ب سمت پوست ناخنش هم اومده و پوست ناخنشم تیره شده در موازات اون خطه .کسی بوده اینطوری شده باشه و رفته باشه دکتر؟فقط دقت کنین که ب سمت پوستشم اومده فقط ناخن نیست 😭

عزیزم این مورد رو حتما به پزشک پوست مراجعه کن.باید نمونه برداری بشه.حتما حتما.خدایی نکرده ملانوما نا ...

صب رفتیم ی دکتر گفت مشکوکه برو ۴۵ روز دگ بیا ببینم پیشرفت میکنه یا نه حالا ساعت ۶ ام میخوایم ببریم ی دکتر دگ تروخدا دعا کن براش 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیگاریه؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2728
صب رفتیم ی دکتر گفت مشکوکه برو ۴۵ روز دگ بیا ببینم پیشرفت میکنه یا نه حالا ساعت ۶ ام میخوایم ببریم ی ...

45 روز دیره.برو به دکتر بگو میخوام نمونه برداری انجام بدم.زود نمونه برداری کنید.زمان مهمه.ایشالا که چیزی نیست.ولی به حرف دکترا باید یکسال دیگه بمونید.کدوم شهر هستید؟؟؟

45 روز دیره.برو به دکتر بگو میخوام نمونه برداری انجام بدم.زود نمونه برداری کنید.زمان مهمه.ایشالا که ...

کرمانشاهم اره گفتم عصر که رفتیم بگم دکتر تو خماری نزار مارو نمونه بگیر 😭😭

کرمانشاهم اره گفتم عصر که رفتیم بگم دکتر تو خماری نزار مارو نمونه بگیر 😭😭

خوب همونجا برو دکتر متخصص پوست.و الکی منتظر نمون.اگر ناراحت نمیشی به دکتر بگو لطفا توی تشخیص افتراغی گزینه ملانوما هم باشه.این خط زیر ناخون همسرته؟؟؟؟ یا بغلش ؟؟؟ عکسشو نداری

2740
هرکاری میکنم نمیاد بزار بازم تلاش کنم😓😓تروخدا نرین شما تا من اینو بفرستم

من هستم تا ساعت 5. ولی اگر یک درصد نتونستی عکس بفرستی به حرفای من گوش کن.درخواست دوستی بده تا در درسترس باشی.امروز برو دکتر و نمونه برداری رو انجا بدین.مجبورین تا مشخص شدن جواب نمونه برداری منتظر بمونین.قبل از انجام نمونه حتما از دست همسرت و اون قسمت عکس بگیر نگهدار که بعدا به درد میخوره.ایشالا که چیزی نیست و در حد یک خال معمولی هستش.ولی اگرهم چیزی باشه نکران نباش من راهنماییت میکنم.

در ضمن در تمام مراحل برای من پیام بفرست چون من مادرم تجربه چنین چیزی رو داشته و میتونم راهنماییت کنم.قبل از اون دعا میکنم که چیز مهمی نباشه.لطفا لطفا هر دکتری گفت بیا عمل کن همینجا اصلا اینکارو انجام ندین .چون جراحی این چیزا در استان ها مشل ایجاد میکنه و بیماری پخش میشه.

2706