2737
2739
عنوان

از این رفتار مادر شوهرم ناراحت شدم

221 بازدید | 21 پست

امروز خونشون بودیم. من دخترم نه ماهشه امشب پالتو تنش کردم. خواهرشوهرم فهمید اونجاییم اومد دخترمو ببینه. مادر شوهرم گفت پالتو پوشیده.بعد گفتم بده نشون بدم. پالتو رو برداشت پرت کرد سمتم گفت بپوشون ببینن. پرت که کرد افتاد تو بغلم و به صورتم . خیلی ناراحت شدم که اینجوری پرت کرد ولی به رو خودم نیاوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باهات احساس راحتی میکنه

نمیدونم شاید. اما با اون یکی جاریم اینجوری نیس. به من میگه میوه بیار بخورین. ولی برای جاریم تو پیش دستی می داره میبره. یعنی از روی راحتی اینجوریه؟

2738
نمیدونم شاید. اما با اون یکی جاریم اینجوری نیس. به من میگه میوه بیار بخورین. ولی برای جاریم تو پیش د ...

مادرشوهر منم اینجوریه 

بین منو جاریم فرق میذاره من بدم اومد واکنش نشون میدم

بستگی به رابطه وصمیمتتون داره. اگه باهم راحتید که هیچ اما اگه نه برخوردش زشت بوده وبی احترامی.

رابطمون خوبه. اولین بار بود یجیزی اینجوری برام پرت میکرد. البته خواهرشوهرم خیلی اینکار میکنه. اما اون کلا اخلاقشه اوایل برای اونم ناراحت میشدم. تااینکه دیدم نه کلا با همه اینجوریه

2706