2733
2734
عنوان

نی نی دوماهه ام دستشو میخوره حتی تو خواب😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزمم 😍ولی نذار بخوره عادت کنه سخت میشه جدا کردنش از انگشتش دختر منم میخورد خیلی اذیت شد تا از سرش بیافته دیگه نخوره

♡گر نگه دار من آن است ؛♡که من میدانم ♡شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  ♡عزیزان کاربرقدیمی هستم♡ 
ناخنا بچم ریزه کجاشو لاک بزنم، تازه نینیم 4400 وزنش حساب کن

شوخی کردم عزیزم لاک تلخ برای بچه نیست

فقط ناخونای کوچولوی دخترتو تصور کردم 😍

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2731

ای جونمممم‌نازی🤩😍😍 خدا حفظش کنه. من عاشق اینم نوزاد انگشت شصتش و بخوره😅😅😅خیلی خوبه که میخوره.آرامش میگیره. من هر چی شصت بچم و دادم دهنش نمیخورد😂😂😂😂محروم شدم از چنین صحنه ی زیبایی

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2740
باید بذارم تو حال خودش باشه فک کنم، خیلی خوشگل و پر سر و صدا دست میخوره 😍😍😄😄

تا دو سالگی هیچ‌مشکلی نداره.‌اگه بعدش انجام داد باید ترکش بدی.‌الان حکم پستونک و داره براش

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
نی نیه منم میخوره.حتی وقتی سیر میشخ😍😍

دیشب ساعت 4 از خواب بیدار شدم دیدم بیداره داره ملچ ملوچ کنان دست میخوره نق نق هم نکرده بیدار بشم بهش شیر بدم، انقد مظلوم، بهش شیر دادم و قریون صدقش میرفتم

مامانِ لیانا
2706