2733
2739
عنوان

قرص ضدبارداری روجا

86309 بازدید | 87 پست

سلام دوستان، من قرص ضدبارداری روجا خریدم، 28 عددی هست، 24 عدد قرص روکش صورتی، و 4 عدد سفید هست،داخل بروشور زده از اول عادت استفاده شه ولی داروخانه بهم گفت از پنجم عادت هم می تونی بخوری، می خواستم بدونم از اول عادت بخورم بهتره یا از پنجم؟ شما چطوری استفاده کردید و چند روز بعد پریود شدید؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

به احتمال زیاد باید از روز اول بخوری چون من روکین میخوردم از روز اول بود روجا رو استفاده نکردم 

من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم …….میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم ……..🖤💔
به احتمال زیاد باید از روز اول بخوری چون من روکین میخوردم از روز اول بود روجا رو استفاده نکردم 

ممنون عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم میگم اول باید۲۴عدد رو بخوری تموم که شد بعد۴بعدی رو؟دستورش چطوریهههه

آره گلم 24 عدد صورتی خورده میشه بعد اون 4 عدد سفید، البته اون 4 عدد سفید قرص دارونماست داروخانه گفت نخوری هم عیب نداره

آره گلم 24 عدد صورتی خورده میشه بعد اون 4 عدد سفید، البته اون 4 عدد سفید قرص دارونماست داروخانه گفت ...

باعث میشه هورمون ها بهم نریزه اون ۴تا

در انتظار یه وروجک شیطون🤩میشه برا باردار شدنم صلوات بدید
باعث میشه هورمون ها بهم نریزه اون ۴تا

یعنی اون 4 تا سفیده هم باید خورده شه؟ چون داروخانه بهم گفت بخوری یا نخوری فرقی نداره

2738
عزیزم بعد از اتمام قرص پریودی شما تغییری هم کرد،من پریودیم کمتر شد

من هنوز تموم نکردم نمی دونم عزیزم، البته طبیعیه قرص ضدبارداری حجم خون ریزی رو کمتر می کنه نگران نباش عزیزم.

[QUOTE=170120270]من هنوز تموم نکردم نمی دونم عزیزم، البته طبیعیه قرص ضدبارداری حجم خون ریزی رو کمتر می کنه نگران نباش ..اخه من برا کیست مصرف کرده بودم اما انگار کیسته تکونم نخورده😕اخه حجم پریم خیلی کم شده

در انتظار یه وروجک شیطون🤩میشه برا باردار شدنم صلوات بدید
[QUOTE=170120270]من هنوز تموم نکردم نمی دونم عزیزم، البته طبیعیه قرص ضدبارداری حجم خون ریزی رو کمتر ...

از کجا می دونی کیستت رفع نشده؟ سونوگرافی برو انشاءالله که برطرف شده، نگران کم شدن حجم پریود نباش، اثر قرص ضدبارداریه.