2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون بگه شب خونه نمیاد

863 بازدید | 63 پست

اگه باشوهرتون بحثتون بشه و اون پیام بده شب نمیام چیکارمیکنید

تعداد رای : 76
نظرسنجی
طوری برخورد میکنیدکه مهم نیست تابعدابه عنوان نقطه ضعفتون استفاده نکنه
48
63%
به بهرنحوی سعی میکنید شب بیادخونه
28
36%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به باباش میگم پدرشو درمیاره مثل چی از باباش میترسه😂😂

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

یه کاری میکنم دیگه هیچ وقت نیاد

از همون راهی که رفته برای همیشه بره

یعنی چی این بچه بازیا 

دعوا شده که شده ولی حق نداره بگه شب خونه نمیام

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
شب کجا میره چیکار کردی از خونه یه مرد فراری شده  چرا از عواقب این کارها نمی ترسید

دهنمونو ببندیم تا هرکاری دلشون میخواد بکنن؟؟؟ تو سری خور نباشیم😐

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

شوهر نکردم هنوز

ولی غلط میکنه نیاد خونه

هر اتفاقی بیوفته قهر باشه دعوا باشه 

آخرش باید برگرده خونه اینو از اول باهاش شرط میکنم 

که مجبور نشم سر اینم یه بحث دیگه باهاش داشته باشم😁

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
شب کجا میره چیکار کردی از خونه یه مرد فراری شده  چرا از عواقب این کارها نمی ترسید

گفت فردا خونه نباش میخوام رفیقامو بیارم گفتم نمیرم.قهرکرد گفت شب من میرم پیش رفیقام

2706