2737
2734
عنوان

دلم خیلی بچه میخواد.........

403 بازدید | 38 پست

یعنی واقعا خدا با دیدن منو و شوهرم ک در حسرت بچه میسوزیم قلبش درد نمیگیره؟! غمگین نمیشه؟!

امشب عجیب دلم میخواد بچمو بغل کنم ببوسمش لمسش کنم ......من خسته ام خیلی خسته....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

عزیزم 

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دقیقا حس تورو دارم

دیگه رد دادم .‌‌‌‌....

چرا حق من نیست ک مادر بشم....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2738
دیگه رد دادم .‌‌‌‌.... چرا حق من نیست ک مادر بشم....

به حققققق طفل شیش ماهه امام حسین به حقققق جنین شیش ماهه تو شکم فاطمه زهرا خدا دامنتو سبز کنه دامن همه ی کسایی که ارزوی بچه دارن به حق رقیه سال دیگه این موقع از خواب پاشی و شیر بدی به بچه ات الهی امین🙏🙏🙏

بیا من ب دنیا ک اوردم یکیشو میدم ب تو دوتا سختمه😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
دیگه رد دادم .‌‌‌‌.... چرا حق من نیست ک مادر بشم....

نکنه چون هنوز حس و عشق نفر قبلی رو با خودمون تو زندگیامون داریم؟؟؟؟؟؟

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
2706