2737
2734
عنوان

هروقت داستان عاشقی کسی رومیخونم ....

173 بازدید | 17 پست

عجیب شیطون گولم میزنه که برم به کسی که خیلی دوسش داشتم وبهش نرسیدم زنگ بزنم وبگم که هنوزم باداشتن یه بچه دوسش دارم وبهش گاهی وقتافکرمیکنم اماخیلی سعی میکنم شیطون وشکست بدم لعنتی رو 😭😭😭😭

گاهی اوقات واقعا داغونم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا اصلا اصلا بهش فکر هم نکن بخاطر همسر و بچه خودت و اون آدم و زندگیی که الان داره

هیچ نفعی نداره فقط یه اشتباه لحظه‌ای و از سر هیجانه

در بهترین حالت شروع یه سقوط و ویرانیه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2740
من میفهمت چون حس میکنم تو اینده منی  بمیرم برای دلت    

خدانکنه عزیزم 

روزی که فهمیدم اون زن عقدکرده روزمرگم بود حامله بودم انقدرزارزدم اما چاره ی نداشتم به شدت دل تنگشم عاشقشم نمیدونم چی بگم واقعا...

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
عشق ی طرفه چ فایده شوهرتو بچسب ک تو رو واسه ادامه زندگیش خواسته اون ادم لایق عشق نیست چون شما رو ندی ...

اون منوندیدنگرفت اومداما وقتی اومدکه دیگه یکم دیرشده بودومن ۳روزبودعقدکرده بودم باشوهرم

اصلا اصلا اصلا بهش فکر هم نکن بخاطر همسر و بچه خودت و اون آدم و زندگیی که الان داره هیچ نفعی نداره ...

میادتوی ذهنم ناخودآگاه بایه حمله یابایک آهنگ یایه داستان کیاحتی بایه رمان یاحتی بایک جمله ی شوهرم که شبیه جمله اون بوده

میادتوی ذهنم ناخودآگاه بایه حمله یابایک آهنگ یایه داستان کیاحتی بایه رمان یاحتی بایک جمله ی شوهرم که ...

میفهمم

هزار تا چیز ممکنه ذهن آدمو پرت کنه به گذشته😞

ولی وقتی به عمل برسه شروع بدبختیه بخدا

ذهنو شاید نشه خفه کرد ولی ارتباط نگیر

فقط به پسرت و شوهرت فکر کن. با تمام مشکلاتی که هست ما به یه زندگی متعهد شدیم

شوهر و خونواده‌ش و یه عالمه وابسته‌ها و اطرافیان هم هستن

من گذشته رو توی گذشته گذاشتم فقط تو ذهنم نمیجنگم باهاش...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

نمیدونم چرا حرفات و می خونم انگار تو دلم اتیش بود 😔

هرکی عاشق کسی بره بهش بگه این دنیا ارزشش رو نداره بعدن پشیمون میشین

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬