2733
2734
عنوان

بین دو تا تصمیم بزرگ تو زندگیم گیر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 47 پست
من تو ۱۸,۱۹سالگی حرف مردم برام مهم بود😁به مرور با بالا رفتن سنم دیگه اهمیتی برا این موضوع قائل نیست ...

یه سوالی ،، پزشکیا درطول تحصیل مث کنکوریا باید درس بخونن

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
اره واقعا . بنظرم واسه چیزی ک عاشقشی بجنگ پشیمون نمیشی 

اصلا امید به زندگیم فقط با ارزوهامه...تو هم همینطور باش ببین چی به وجدت میاره ؟چیو دوست داری؟

خیلیا بهم میگن دندون اشباع شده حالا آینده بدتر هم میشه،دندونپزشک زن خیلیا نمیرن،چه میدونم آرتروز گردن و کمر درد میگیری،دیگه درامدش مثل قبل نیست...ولی قلب من به هیچ کدوم از حرفای مردم اهمیت نمیده و میرم پی آرزوی خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چطور مثل کنکوریا؟! فقط میدونم پزشکیا فقط باید سرشون تو کتاب باشه همین😁

منظورم اینه مث کنکوریا شدیدا باید درس بخونن ؟ ب زندگیشون میتونن برسن

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
2731

اره شدیدا باید درس بخونن..درساش حجمش زیاده و سخت فقط باید عاشق رشته پزشکی باشی که بتونی دووم بیاری ....دووم نیاری یا وسطاش ول میکنی یا میشی یه پزشک بی سواد و نابلد که تو مطبش فقط مگس میپرونه

ولی کسایی که عاشق رشته پزشکی باشن درساشون با وجود سختیش براشون شیرین میشه و تو کارشون خیلی موفق و معروف میشن مثل پزشک های معروف وموفق شهر خودتون ۱۰۰٪کمتر از بقیه رشته ها میتونن به زندگی عادیشون برسن گفتم که فقط باید سرشون تو کتاب باشه اگه میخوان واقعا معروف شن یا اسمی درارن

ولی کسایی که عاشق رشته پزشکی باشن درساشون با وجود سختیش براشون شیرین میشه و تو کارشون خیلی موفق و مع ...

اره واقعا من خیلی برام مهمه ب زندگیم برسم حالا مثلا بعدنا به بچه هام 😐😂 دندونپزشکیم خو بی نظیره ولی من گردن درد دارم 😐😂

اره شدیدا باید درس بخونن..درساش حجمش زیاده و سخت فقط باید عاشق رشته پزشکی باشی که بتونی دووم بیاری . ...

فک میکنم ی جورایی پزشکی میشه اصل زندگیشون و بقیه زندگی روی محور پزشک بودنشون میچرخه

2740
اره واقعا من خیلی برام مهمه ب زندگیم برسم حالا مثلا بعدنا به بچه هام 😐😂 دندونپزشکیم خو بی نظیره ول ...

پزشک بشی زیاد بچه هاتو نمیتونی ببینی😅مگر اینکه معروف نباشی یا خودت بخوای کم کار کنی 😅در کل پزشکا اصل و محور زندگیشون همون شغلشونه

پزشک بشی زیاد بچه هاتو نمیتونی ببینی😅مگر اینکه معروف نباشی یا خودت بخوای کم کار کنی 😅در کل پزشکا ا ...

😂اره دقیقا . نظرت راجب دندون پزشکی چیه چطوریاس کلا 

😂اره دقیقا . نظرت راجب دندون پزشکی چیه چطوریاس کلا 

من که کلا دندونپزشکی دوست دارم،یکی با دهن کثیف که لای دندوناش پر از غذا هم باشه،دهنشو بازکنه چندشم نمیشه😂بچگیام میرفتین بازار میگفتم برا من وسایل دندونپزشکی بخرین ببرم خونه😂یابچگیام میرفتم جلو آینه خودم دندونای شیری خودمو میکشیدم😯😂

گفتم دیگه همه چی به علاقت بستگی داره،تازه ظرفیت قبولی دندانپزشکی کمتر از پزشکیه،رتبه خیلی بهتری میخواد...خلاصه هدفتو انتخاب کن زندگیتو بکن دیگه

من که کلا دندونپزشکی دوست دارم،یکی با دهن کثیف که لای دندوناش پر از غذا هم باشه،دهنشو بازکنه چندشم ن ...

😂😂😂😂وای خدا تو دیگه رسما عاشقشیا . امیدوارم جفتمون موفق بشیم 

😂😂😂😂وای خدا تو دیگه رسما عاشقشیا . امیدوارم جفتمون موفق بشیم 

اره بابا عاشقشم فرض کن هر سال دوبار میرم چکاپ دندونپزشکی،،یه بار گفت باید عصب کشی کنم ،کلی کیف کردم😖😆با اصلا نمی ترسم سه بار جراحی دندون عقل کردم دکتره میگفت تا به حال مریضی به این نترسی و خوشحالی ندیده بودم😁😁😁😐😐من کلا با دهان و دندان عشق میکنم😂

امیدوارم هممون موفق باشیم و به ارزوهامون برسیم😊❤

😉ایشالا میشه

2706