2703
2553

من ۲۳سالمه,امسال کنکور میدم ولی دیپلمم مال نظام قدیمه،پنج شش سال پیش،بنا به دلایل خیلی زیادی نتونستم کنکور بدم تا امسال که الان نظام جدید میخونم..یه اخلاقی که دارم اینه که اگه هدفم مشخص و واضح نباشه،نمیتونم درس بخونم یا کلا زندگی کنم،گیج میزنم....هدف و خواسته خودم دندونپزشکیه،معدل دیپلمم۱۹,۷۵بود،،،ولی میدونم امسال نمیتونم دندون قبول شم چون درسا کاملا جدیده و من فاصله زیادی از درس ها گرفتم،خانوادمم میگن امسال هرچی قبول شدی برو چون دیگه ۲۳سالاه و هنوز دیپلمی ،هرچی،پیراپزشکی و رشته های دیگه...ولی من ممکنه تا دوسال صبر کنم و بخونم برای هدفم دندون ...به نظرتون کدوم تصمیم بگیرم.تصمیم خانوادم درسته یا تصمیم من؟

اصلا به نظرتون واقعا عقبم تو زندگی یا نه؟

معلومه ک مخت خوبه.شک نکن دندان.یه شغل پولساز چیه ازدواج موفق

پسر خالم معلم ریاضی بود.تاه۳۰سالگی پزشکی رو شروع کرد 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگر میدونی میتونی دندونپزشکی قبول بشی با قدرت بخون تا قبول بشی.به سن و این چیزا هم فکر نکن

میدونم امسال قبول نمیشم،چون درسا جدیده و من خیلی فاصله گرفتم از درس ها ولی ۱۴۰۱احتمالش هست.به سن وو عقب موندم خیلی فکر میکنم چون خانوادم هی بهم میگن

منم ۲۲سالمه و می‌خوام برا پزشکی بخونم .. منم بعد دیپلم دیگه درس نخوندم و معدل دیپلمم ۱۹/۱۰بود.. من ده سال هم باشه پشت کنکور میمونم اما همون رشته مورد علاقه و هدف خودم رو میرم . تو هم بنظرم بستگی ب شرایطتت داره .. 

معلومه ک مخت خوبه.شک نکن دندان.یه شغل پولساز چیه ازدواج موفق پسر خالم معلم ریاضی بود.تاه۳۰سالگی پزش ...

خیلی ممنون عزیزم🌸مخالفت شدید خانوادمو دارم فقط،از بس گفتن عقب موندی دیپلمی خجالت میکشم از خونه برم بیرون یا با کسی حرف بزنم

2714
خیلی ممنون عزیزم🌸مخالفت شدید خانوادمو دارم فقط،از بس گفتن عقب موندی دیپلمی خجالت میکشم از خونه برم ...

عزیزم من نظام جدید تجربیم و سال بعد سومین کنکورم میشه تاالانم اصلا درس نخوندم دلم میخواد معلم شم اما خیلی ظاهر بینم نمیتونم قشنگ انتخاب کنم هدفمو 😕

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
منم ۲۲سالمه و می‌خوام برا پزشکی بخونم .. منم بعد دیپلم دیگه درس نخوندم و معدل دیپلمم ۱۹/۱۰بود.. من د ...

منم خیلی دوست دارم رشته مورد علاقم برم ولی خانوادم میگن منطقی نیستی,۲۳سالته تا الان باید لیسانس میگرفتی کار میکردی،،بماند که دلایل عقب موندم مشکلات شدید خانوادگیمون بود و من سلامت جسم و روانمو از دست دادم

منم خیلی دوست دارم رشته مورد علاقم برم ولی خانوادم میگن منطقی نیستی,۲۳سالته تا الان باید لیسانس میگر ...

😞منم خیلی سرکوفت میخورم بخاطر همین قضیه

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
بعضی رشته های پیراپزشکی هم خوبن  ب نظر من هیچ تضمینی نیست که دو سال دیگه حتمادندون بیاری  ...

اره پیرا ها خوبن،،مامایی و پرستاری رو همون سال اول آوردم بابا منتها هدفم دندون بود بعد کلا دیگه مشکلات خانوادگیمون شروع شد و من الان اینجام

عزیزم من نظام جدید تجربیم و سال بعد سومین کنکورم میشه تاالانم اصلا درس نخوندم دلم میخواد معلم شم اما ...

بخون قبول شو،معلمی قبولیش تو رشته ما اسونه،حتما رتبه میاری،یعنی چی ظاهر بینی و تو انتخاب هدف موندی؟!متوجه نشدم عزیز

2706