2733
2739
عنوان

بین دو تا تصمیم بزرگ تو زندگیم گیر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 47 پست

تدریسو دوس دارم حس میکنم باتوجه به شرایطم و انتخابام بهتره اما هی ی حسی قلقلکم میده ک ببین همه دوستات پزشکی قبول شدن 😑 دیروزم اسامیشونو دیدم ی جوری شدم خیلی بده ادم همش خودشو مقایسه کنه 

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره پیرا ها خوبن،،مامایی و پرستاری رو همون سال اول آوردم بابا منتها هدفم دندون بود بعد کلا دیگه مشکل ...

خب ببین هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست 

نمیشه قطعی گفت تا دوسال دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته و شما حتما دندون پزشکی قبول میشی 

ب نظر من دبیری یا پرستاری و مامایی اوردی حتما برو 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
بخون قبول شو،معلمی قبولیش تو رشته ما اسونه،حتما رتبه میاری،یعنی چی ظاهر بینی و تو انتخاب هدف موندی؟! ...

ینی اینکه میگم نکنه پزشکی و دندون بهترن برام نکنه انتخاب اشتباهه نکنه پشیمون شم ازینجور چیزا 😕

واسه امضام یه متنِ یهوییِ خوشگل نوشتم سه متر طول داشت خیلیم حس خوبی بهش داشتم بعدش ثبتش کردم درکمال ناباوری دیدم که ثبت نشده 😥 خستگیش هنوز تو وجودمه بنابراین ترجیح میدم چیزی ننویسم تا وقتی که خاطره بدش از ذهنم پاک شه 😞😰😂
2731
تدریسو دوس دارم حس میکنم باتوجه به شرایطم و انتخابام بهتره اما هی ی حسی قلقلکم میده ک ببین همه دوستا ...

دیگه باید ببینی واقعا خودت چی دوست داری پزشکی یا معلمی؟!مقایسه نکن هر فردی ارزو و اهداف خودش رو داره و از بقیه متمایزه،به ندای درونت گوش بده  

نمیدونم سرکوفت خوردنمون منطقیه یا نه؟!!جدی میگم!

بنظر من حق دارن البته درمورد خودم میگم . من خیلی مشکلات روحی داشتم ک از سال دوم دبیرستان شل کردم همه چیو . درسم تا قبل اون عالی بودا ولی خب نشد دیگه

خب ببین هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست  نمیشه قطعی گفت تا دوسال دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته و شما حتم ...

اره قابل پیش بینی نیست ولی احتمالش بالاست،،تازه بحث علاقه و هدف و حسرت این وسطه.‌‌..

خیلی ممنون عزیزم🌸مخالفت شدید خانوادمو دارم فقط،از بس گفتن عقب موندی دیپلمی خجالت میکشم از خونه برم ...

قوی باش

مدتی تحمل کن درستو محکم ادامه بده...باعث افتخارشون میشی❤️

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2740
دیگه باید ببینی واقعا خودت چی دوست داری پزشکی یا معلمی؟!مقایسه نکن هر فردی ارزو و اهداف خودش رو داره ...

اره دقیقا

ینی اینکه میگم نکنه پزشکی و دندون بهترن برام نکنه انتخاب اشتباهه نکنه پشیمون شم ازینجور چیزا 😕

خب باید قشنگ بشینی فکر کنی چی میخوای مثلا من هیچ وقت به پزشکی فکر نکردم یا داروسازی یا پرستاری یا دبیری و...همیشه تو فکر دندون بودم،حرف بقیه هم برام مهم نیست.

بنظر من حق دارن البته درمورد خودم میگم . من خیلی مشکلات روحی داشتم ک از سال دوم دبیرستان شل کردم همه ...

اره منم خیلی مشکلات روحی داشتم ولی به نظرم سرکوفت زدن به بچه اصلا جالب نیست...فقط بین این دو تا تصمیم موندم😣

خب باید قشنگ بشینی فکر کنی چی میخوای مثلا من هیچ وقت به پزشکی فکر نکردم یا داروسازی یا پرستاری یا دب ...

چه خوب ک برات مهم نیس من تازگیا خیلی دارم رو خودم کار میکنم راجب همین قضیه . باور کن این چند سال انقد غصه خوردمو و حرف شنیدم قشنگ بدنم مریض شده زود از کوره درمیرم بدنم صعیف شده گاهی یهووووو میزنم زیر گریه 😂 اصن منطقی نیس

چه خوب ک برات مهم نیس من تازگیا خیلی دارم رو خودم کار میکنم راجب همین قضیه . باور کن این چند سال انق ...

من تو ۱۸,۱۹سالگی حرف مردم برام مهم بود😁به مرور با بالا رفتن سنم دیگه اهمیتی برا این موضوع قائل نیستم ،چون ما فقط یه بار زندگی میکنیم،این زندگی ماست نه دیگران که بتونن توش دخالت کنن یا اثر بذارن،زندگیتوهر جور دوست داری بسازش

من تو ۱۸,۱۹سالگی حرف مردم برام مهم بود😁به مرور با بالا رفتن سنم دیگه اهمیتی برا این موضوع قائل نیست ...

اره واقعا . بنظرم واسه چیزی ک عاشقشی بجنگ پشیمون نمیشی 

2706