2733
2734
خیر است و مبارک ... بهترین هارو برات آرزو میکنم.

مرسي مهربوون😍😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@نیکی0     خصوصی رو بخون

باش الان

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برات دعا میکنم مهربونم... نارنین جون الان بارداری... خدا دعاتو مستجاب میکنه... دعا کن من به ع ...

حتماا حتمااا دعاتون ميكنم مخصوصا سر نمازم❤️❤️❤️

ممنونم از شما و همه دوستان كه انقدر انرژي مثبت بهم منتقل كردين مهربونا❤️😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
اخییی😍😍ایشالا ک بسلامتی در آغوشش بگیری و زیر سایه پدرمادر باشه نازنینم😘❤

مررسي از دعاهاي خوبت گل منن😍😍❤️❤️❤️😍😍😍

الان مد شده تو سايت هي ميگن زن داداشمو شناختم  خواهر شوهرم و شناختم فقط واسه اينكه اصرار كنن ...

اهان شرمنده در جریان نبودم😂

ملت بیکارن پس

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
اییی جانم.نمیدونی چقدر خوشحال شدم.تپش گرفتم از خوشحالی.انگار یکی از اعضای خانواده ام خبر بارداریش رو ...

الهي بگردم دوست مهربونم❤️❤️❤️

مررسي از اين همه ذوق و شوقت كه كلي بهم انرژي داد😍😍

فدات بشم عزيزم انشالله سلامت باشين شما و خانواده محترمتون❤️❤️❤️

حتماا حتمااا دعاتون ميكنم مخصوصا سر نمازم❤️❤️❤️ ممنونم از شما و همه دوستان كه انقدر انرژي مثبت بهم ...

فداتبشم... شما عزیز دل مایی... یکی از کاربرای مهربون اینجا.. کاری جز دعا کردن و آرزوی خیر و سلامتی ازمون ساخته نیست... انشالله ک بهترینا براتون اتفاق بیفته و با اومدن نی نی کوچولوتون زندگیتون گرم تر و عاشقانه تر از قبل بشه... ❤❤❤

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
الهي بگردم دوست مهربونم❤️❤️❤️ مررسي از اين همه ذوق و شوقت كه كلي بهم انرژي داد😍😍 فدات بشم عزيزم ...

نازنين بارداري؟؟؟؟مباركه عزيزممممممم

من همون موقه كه بي بي چكمو ديدم يادت افتادم❤️😍خيلي خوشحال شدم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
الهي بگردم دوست مهربونم❤️❤️❤️ مررسي از اين همه ذوق و شوقت كه كلي بهم انرژي داد😍😍 فدات بشم عزيزم ...

😘😘😘😘

خواهش میکنم

ممنون گلم

با خوندن خبر بارداریتون یاد اون حرف زشتی افتادم که یکی از کاربرا متاسفانه بهتون زده بود 

خدا نکنه دل یکی بشنگه

خدا خیلی خیلی بزرگتر از اونی هست که ما فکر میکنیم

ان شاءالله فرزندتون صالح وسالم باشه

خودتون حستون چیه فکر میکنید دختر یا پسر؟

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

یا امام هفتم الی اخر😬💔

@fati_tork    

@newsha_    

این# داستان# زنداداش# در# نی نـی ـ سایت#  ‍ 😐🤣

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
سلامت باشي گل من🌹🌹🌹 فكر ميكنم ٤.٥ هفته هستم

خوبی عزیزم

نی نیت خوبه😍💕

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4