2737
2739
عنوان

بچه ها کسی بوده شوهرش قول داده

435 بازدید | 65 پست

قول داده میگه تغییرکرده دیگه عصبی نشه اخه دست بزنم داشت ..شوهرم قول داده فقط برگرد میشم اونی ک تو میخوای واقعا نمیدونم چکارکنم.راهنمایین کنین لطفا🙏

خب قبول کن روی قولش حساب کن بهش بگو بهت اعتماد دارم وروی قولت حساب کردم بزنی زیرش شخصیت خودتو نابود کردی .

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ضرر ندارد 

یبار دیگه بهش فرصت بده 

برای خراب کردن و رفتن همیشه وقت هست

از قدیم میگن توبه گرگ مرگه ولی تو به اون و زندگیتون یه فرصت دوباره بده 

فقط یه پیشنهاد 

خیلی خیلی خیلی مراقب باش باردار نشی فعلا 

والا خواهر جون اینا همش حرفه. من خودم تو اینجور زندگی بودم داد میزد سرم که تا حد مرگ گریه میکردم و میترسیدم ازش.خیلی هم ایراد میگرفت بهم.منم طلاق گرفتم ازش. البته خیلی راضی هستم در کل بی عرضه بود

به نظرم يه فرصت بده  ولي اخرين فرصت

یادمه دو بار یا سه بار ب دوس پسرم فرصت دادم اصن هیچی ب هیچی😂بعد دگ بیخیالش شدم

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2738

عزیزم تا جایی که من میشناسم کسایی رو توی خانواده یا آشنا به قولشون عمل نکردم مثلا یکی معتاد بود همسرش رفت گفت برگرد دیگه مصرف نمیکنم ولی بعد از این آب ها از آسیاب افتاد دوباره به مصرف مواد شروع کرد نمیخوام نا امیدت کنم .امکان داره همسر شما تغیر کنه اراده قوی داشته باشه یا حداقل به خاطر عشق ب شما 

من توی تاریکی بودم پس به تاریکی تبدیل شدم 

حق طلاق و بگیر برگرد بگو من تا اینجای جدایی اومدم نمیخوام دوباره این مراحل و طی کنم حق طلاق و بده اگر درست شدی زندگیمونو میکنیم اگه نه من..... 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان.