2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشدن

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2728

هیچی هیچی نمیزارم حسرت چیزی به دلم بمونه هر چی میخوام دیر یا زود بدست میارم 🤗ان شالله

من همونم که توهوای ابری و بارونی تازه حالم خوب میشه⁦🌧️⁩⁦⛈️⁩⁦🌩️⁩⁦🌥️⁩⁦🌦️⁩ خدایا شکرت 

حسرت دنیای مجردیم این که از صبح تا شب میرم جون میکنم شبم میام خونه جون میکنم ولی اختیار پول خومو ندارم اینکه هوز شوهرم تو سی سالگی هنوز  یه کار درست حسابی پیدا نکرده هرروز یه کار عوض میکنه و هزار حسرت دیگه

دلم برات تنگه مادر کاش بودی تا سرم رو روی شونه هات میذاشتم و زار زار گریه میکردم . بعد از رفتنت دیگه هیچ کس نگرانم نشد نگرانه دیر اومدنام  زود رفتنام نگران غذا نخوردنم ...کاش بودی.
2738

یه باردیگه واسه ی همسرم صبحانه درست کنم بهش چای بدم ،واون یه بار دیگه بگه خانم خداخیرت بده،یه باردیگه سه جفت دمپایی رو جلو درورودی خونمون جفت کنم، یه باردیگه ازم بخواد موهاشو رنگ کنم،یه باردیگه بادخترم بازی کنه ،یه باردیگه....

مهربونا واسه ی شادی روح همسرم یک صلوات بفرستید
۱۵۳😿

منم همین قدم 

خیلی دوست داشتم بلند تر باشم اما واقعا ایراد نیست چون انتخابش نکردم ولی شخصیت و فرهنگم رو خودم انتخاب کردم تو هم حتما چیزایی داری که انتخابت بوده و باعث افتخارته

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین