2733
2739
منم همین قدم  خیلی دوست داشتم بلند تر باشم اما واقعا ایراد نیست چون انتخابش نکردم ولی شخصیت و ...

شمام مجردین مثل من؟ 

من۱۹سالمه واقعا خیلی غصه میخورم بخاطرش اما باید بپذیرم دیگ☹😿

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمام مجردین مثل من؟  من۱۹سالمه واقعا خیلی غصه میخورم بخاطرش اما باید بپذیرم دیگ☹😿

20 سالمه مجردم

وقتی یادم میاد یکم ناراحتم میکنه اما در اینده چیزهایی دارم که از خیلی از قد بلندا بهترم 😁هر کی یه چیزی نداره دیگه...

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2728
20 سالمه مجردم وقتی یادم میاد یکم ناراحتم میکنه اما در اینده چیزهایی دارم که از خیلی از قد بلندا به ...

افرین به ارادت واقعا خوشم اومد از طرز فکرتون انشااله همیشه موفق باشین😍❤

:)
افرین به ارادت واقعا خوشم اومد از طرز فکرتون انشااله همیشه موفق باشین😍❤

مرسی عزیزم همچنین شما 😘😘😘

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
20 سالمه مجردم وقتی یادم میاد یکم ناراحتم میکنه اما در اینده چیزهایی دارم که از خیلی از قد بلندا به ...

چه جمله قشنگی،اینکه هر کسی یه چیزی نداره.واقعا آدم وقتی دقت میکنه میبینه دقیییقا همینطوریه👍👍خیلی بهم روحیه دادی عزیزم🌿🌿🌼🌼

2740
چه جمله قشنگی،اینکه هر کسی یه چیزی نداره.واقعا آدم وقتی دقت میکنه میبینه دقیییقا همینطوریه👍👍خیلی ب ...

خوشحال شدم😚😚😚😚

ایشالا همیشه موفق باشی دوست انرژی مثبتم🌿🌿😙😙😙😙

مرسی خجالتم نده 😅😍

همچنین شما