2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ببین در برابر مشکلات زندگی کم بی طاقتی بکن.

هر اتفاقی قرار باشه بیافته. می افته

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

هرروز روزی چندبار دعای توسل بخونین به نیت حاجتی که دارین

اگه براتون مقدوره صوت حاج آقا بیگلری درباره اثرات هرروز خوندن دعای توسل روتونت سرچ کنین وگوش بدین حتما نتیجه میگیرین

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
2740
ببین در برابر مشکلات زندگی کم بی طاقتی بکن. هر اتفاقی قرار باشه بیافته. می افته

دعا هم اثراتی داره که میتونه تغییربده

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی

من صلوات نذر کردم برای شهید ابراهیم هادی..شاید باورت نشه دو روزه حاجت گرفتم..

ازمایش دادم بتام منفی بود نذر کردم دو روز بعد شدم مشکوک💚

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍

نمک پنج تن فک کنم

هفتانادعلی ده تامشلول

یستشیرسحر

دعاهای اسم اعظم

سریع الاجابه

دعای حاجت امام صادق سرچ کن

شش ایه اول حدید چارایه اخرحشربعدحاجت اسم اعظم داره

صدایه بعدهفتا یاالله بعد حاجت

۴۱روزحشر

هفت سه شنبه شب عبدالله اباالفضل دخیلک سرچ کن

دعای اکسیرامام حسین سرچ کن

نمازکن فیکون نمازامام جواد امام رضا پیامبر

دعای یاالله یامحمد یاعلی یافاطمه یاصاحب..... ادرکنی..سرچ کن

روش حاجتروایی به روش بهجت روسرچ کن حتماااا

سی هزارتا استغفرالله واتوب الیه 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
دعا هم اثراتی داره که میتونه تغییربده

بله. قبول دارم. امیدوارم اسی بچه دار بشه.

موضوع اینه که شاید خدایی نکرده از ای وی اف نتیجه نگیره. ولی سالها بعدش بچه دار بشه. این همه بی طاقتی و عجله فقط باعث آسیب روحی و مریضی جسمانی میشه.

چرا برای چیزی که هنوز رخ نداده. و اتفاقی که معلوم نیست آخرش چی میشه. این همه اضطراب می‌کشه. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
بله. قبول دارم. امیدوارم اسی بچه دار بشه. موضوع اینه که شاید خدایی نکرده از ای وی اف نتیجه نگیره. و ...

دعای توسلی که گفتم خیلیا نتیجه گرفتن

اما اگه واسه بچه دار شدن میخواین یه کاری هست که میگن رد خورنداره

برین دوتا انگشتر فیروزه اصل بخرین یکی برای خانم یکی برای آقا وروش حک کنین این آیه رو(رب لا تذرنی فردا وانت خیرالواثین) زن وشوهر دستشون کنن به سال نکشیده خداوند بهشون فرزند عطا میکنه

2706