2733
2734
عنوان

دختر همسایه مون امشب و فردا شب با عروسی مفصل داره میره

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 47 پست

میشه ادرس بدی زنگ بزنم بیان جمعشون کنن؟؟خحالت نمیکشن؟؟روزی پونصد نفر دارن پرپر میشن،کلی کادر درمان داره پرپر میشه،کلی خانواده داغدار میشه،اینا عروسی میگیرن؟؟نمیفهمن؟؟واقعا متأسفم براشون،به شدت هم متأسفم،بی شخصیتی یعنی همین کارها،واقعا که

روانشناس مملکت😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندابی من رفت شیراز وشمال مسافرت لهش میگفتم نرو میگقت کرونا کجا بود از خودتون درمیارید کذونا گرفته بخشی ای سیو بستریه😑😑😑

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
2728

عزیزم شاید اینام با فیل تر شدن ۱۰۰ چو ما خودمون عروسیام بالای ۴ یا ۵ هزار تا دعوتی داریم ولی از بعد عید ۳ تا عروسی داشتیم که کلا ۱۵۰ نفر دعوت کردیم وبقول شما دلمون میسوخت 

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
عزیزم شاید اینام با فیل تر شدن ۱۰۰ چو ما خودمون عروسیام بالای ۴ یا ۵ هزار تا دعوتی داریم ولی از بعد ...

کرونااااااا...........بنظرم مهمونی بالای 5نفر بعنی فرش قرمز انداختن برا کرونا..حالا 150نفر دلسوزی داره....عاقا اصلا بمن چه🤐🤐🤐🤐🤐

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.

پسرعموی من‌میخواست تابستون عروسی بگیره بابام از اول گفت ما از قبل اعلام میکنیم که جای گله نباشه تو این شرایط عروسی نمیایم هدیتونو براتون میفرستیم  هنوز نگرفتن میدونم عروسه کلی فحش داده بابامو 🤨

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

واقعا بعضیا چطور روشون میشه تو این اوضاع وحشتناک جشن بگیرن.من در ماه شاید یکی دوبار مجبور بشم برم خرید.همون دوبار همش احساس میکنم الان دورو برم مغازه دارها چی میگن با خودشون در مورد من.انگار گناه کبیره کردم ده دفه اومدم بیرون از خونه.

2738
پسرعموی من‌میخواست تابستون عروسی بگیره بابام از اول گفت ما از قبل اعلام میکنیم که جای گله نباشه تو ا ...

عزیزم با اجازت امضاتو کپی کردم 

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
یه سوالی دارم‌.کرونا از ساعت شش به بعد تو خیابونا میاد؟😶 چه طوری ساعت حضورش پیدا کردن!

شبا خسته میشه میره خونش میخوابه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم با اجازت امضاتو کپی کردم 

خواهش میکنم عزیزم اجازه لازم نیست❤

عه ولی فکر کنم دانشمندامون فهمیدن از ساعت ۶به بعد خونه مردم میخواد بره گفتن سریعتر برید خونه هاتون😁

دانشمندان مثل مامان باباها فکر میکنن که شبا فقط میشه کارای بدبد کرد و باید زود برگشت خونه کرونا هم فقط شب شش به بعد کارای بدبد میکنه

2706