2752
2734
عنوان

دختر همسایه مون امشب و فردا شب با عروسی مفصل داره میره

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 47 پست

بهتر ک جشن نگرفتین برین پول بدین مردم بخورن آخرشم ی عیبی بزارن رو مراسم بعدم یکی مریض بشه دیگه هیچی

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
شما با شعور بودید اینا بی‌شعور هستند غصه چی رو میخوری عزیزم

صداشون میاد

دقیقا دیوار به دیواریم

اونوقت جشن ما که جشن نبود.فقط شبیه یه دورهمی ساده بود. خیلیم پولدارن اینا... یه غرور عجیبی دارن که آره عروسیمون باشکوهه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صداشون میاد دقیقا دیوار به دیواریم اونوقت جشن ما که جشن نبود.فقط شبیه یه دورهمی ساده بود. خیلیم پو ...

خب شماهم آهنگ میزاشتین با صداس بلند خانوادگی حالشو میبردین

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731

من قراربود مرداد عروسی کنم کنسل کردیم گفتم تاکرونا هست عروسی بی عروسی دوس دارم مهمونا بیان باخیال راحت خوش باشن و عروسیم پرجمعیت باشه مگه آدم چندبار عروس میشه

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
خب شماهم آهنگ میزاشتین با صداس بلند خانوادگی حالشو میبردین

ای خواهر

دو تا از داداشام بخاطر کرونا نتونستن بیان راه دور بودن اصلا دل و دماغ نداشتیم 

عروس و داماد خودشونم باغ رفته بودن برا عکاسی

دو هفته پیش عقد یکی افوام بود چند نفری به قول خودشون سرماخوردن. با اینکه تعداد کم هم بود چقدر گفتیم نگیرن همه مشکوک به کرونا بودن حتی عروس بعد گفتن سرماخوردیم همه جا هم رفتن باز خودشون رو قرنطینه هم نکردن

ای خواهر دو تا از داداشام بخاطر کرونا نتونستن بیان راه دور بودن اصلا دل و دماغ نداشتیم  عروس ...

اشکال ندارا عزیزم انشالا کرونا میره تا برج تیر ..برا سالگرد ازدواجشون حسابی جشن بگیرین کلی وقت هست 

البتع منم اگ جای تو بودم الان کلی ناراحت بودم☹

از فقر فرهنگی رنج میبریم

به نظرم رعایت نکردن تو این اوضاع حق الناسه

شمام کار درستو کردی

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  

عزیزم شهرماعروسی خواهرجاریم بود سرجمع 50 تانبودیم توخونه اماعروس دامادکروناداشتن انتقال دادن بامادرشوهرپدرشوهرخواهرشوهرم بچه هاش وشوهرش شکرخداماعروسی بودیم نگرفتیم نرفتنش بهتره ونگرفتنش

خدایا مواظب عزیزانم باش