2737
2739
عنوان

گشتا هستم. عمه‌ام اومده پیشمون

605 بازدید | 29 پست

بچه ها من باردارم. حالم هم اصلا خوب نیس، همسرم هم سرش شلوغه و بیشتر اوقات بیرونه. هفته پیش عمه ام و دختر عمه ام بعد از دو هفته قرنطینه کردن خودشون اومدن پیشم، یه هفته است روحیه ام خیلی بهتر شده 

عمه ام کفت تا هروقت بخوای میمونیم پیشت، به نظرتون زشته اصرار کنم چند هفته بمونن؟ هم از نظر جسمی هم روحی خیلی نیاز دارم به حضورشون

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

اگه دوست داری، اونا هم دوست دارن، شوهرت هم مشکلی نداره از نظره منم میتونن بمونن😁😁😁

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ن عزیزم اوناهم دوس دارن مگرنه نمیگفتن بگو بهشون

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
اگه دوست داری، اونا هم دوست دارن، شوهرت هم مشکلی نداره از نظره منم میتونن بمونن😁😁😁

من و همسرم که دوست داریم بمونن

عمه ام چون شرایطمو میدونست و نگرانم بود اومده، کلا هم خیلی مهربونه، خودش رو خیلی به زحمت میندازه همیشه، میترسم راحت نباشه طولانی مدت بمونه اینجا و توی رودربایستی بمونه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧