2733
2739
عنوان

گشتا هستم. عمه‌ام اومده پیشمون

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من و همسرم که دوست داریم بمونن عمه ام چون شرایطمو میدونست و نگرانم بود اومده، کلا هم خیلی مهربونه، ...

خوب بزار خودش انتخاب کنه شما حسه واقعیت رو بگو که چقدر  واسه خوب بوده بودنشون کنارت ،اگه هم  میخواد بره ازش قول بگیر که دوباره بیاد بلاخره بنده خدا خونه زندگی داره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

خوبه که خودتم راحتی...چون من یکی خونم چن روز بمونه راحت نیستم مثلا لباس باز میپوشم و...ولی اگ دو طرف اوکی هستین که خیلی خوبه

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
خوب بزار خودش انتخاب کنه شما حسه واقعیت رو بگو که چقدر  واسه خوب بوده بودنشون کنارت ،اگه هم&nbs ...

همین کار رو کردم

گفتم چقدر خوشحالم و حالم بهتر شده از وقتی اومدن

اما عمه ام بخاطر مهربونیش خودشو زیادی به زحمت میندازه، میترسم همین حرف هام باعث بشه بمونه توی رودربایستی

به نظرت بهش بگم یه وقت تعارف نکنه و توی رودربایستی نمونه؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2740
خوبه که خودتم راحتی...چون من یکی خونم چن روز بمونه راحت نیستم مثلا لباس باز میپوشم و...ولی اگ دو طرف ...

عمه من خیلی ماهه

از حموم میام موهامو سشوار مبکنه میگه برات تنوع میشه

همه اش اهنگ شاد میذاره، شوخی میکنه

خیلی راحتم باهاش در کل

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
همین کار رو کردم گفتم چقدر خوشحالم و حالم بهتر شده از وقتی اومدن اما عمه ام بخاطر مهربونیش خو ...

نه نگو، شاید برداشت بد کنه

بخواد بره میره ، 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
@گشتا۹۲۹۲     سلام  نی نی 😍نیومد؟ عمه خوبی داری  البته با توجه به اخلاقی ک ...

سلام عزیزم

خیلی خیلی ممنونم از این همه محبتت

خدا رو شکر نی نی هم خوبه

خودت چطوری عزیزم؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧