2752
2734
عنوان

بابت این که از مادرم متنفرم عذاب وجدان دارم💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 125 پست
استارتر عزیز داستان زندگیت واقعا غم انگیزه من همه ی پست هایی که گذاشتی رو با بغض خوندم.قدم اول اینه ...

ببخش قصدم این نبود حال شمارو هم بد کردم😔
سالهاست که هیچ کسی مهمون این خونه نشده چه خانم چه اقا چون برادر شکاکم راه نمیده کسی رو

تا یه نونوایی هم رفتم که...

نه شرایط رفتن دارم نه موندن😔

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
قبلا بهش فکر کردم اما برادرم ادم ناتوییه ممکنه خونه رو بالا بکشه تا اون موقع اشنا زیاد داره در واق ...

چطور میخوای خونه رو به فروش برسونی با توجه به اینکه خانوادت ساکن اونجا هستند. چطور مشتری خونه رو بپسنده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخش قصدم این نبود حال شمارو هم بد کردم😔 سالهاست که هیچ کسی مهمون این خونه نشده چه خانم چه اقا چون ...

عزیزم من کسانی رو میشناسم که شرایط وحشتناک تری نسبت به شما داشتند ولی رفتن و الان خیلی شرایط خوبی دارند میتونی واسه ارشدت پذیرش بگیری 

چطور میخوای خونه رو به فروش برسونی با توجه به اینکه خانوادت ساکن اونجا هستند. چطور مشتری خونه رو بپس ...

والا منم جزئیاتشو نمیدونم نمیدونم زن بابام گفت اشنا داره تو این شهر فقط باید روزی که بلیت گرفتم قبلش با سند برم محضر و بعد از گرفتن پول به نام بزنم گفت مشتری سراغ داره که خب هنوز دست نگه داشته چون من تصمیم نگرفتم

2731
انجامش بده عزیزم مطمئن باش خدا هم راضی تره فقط منم نگران مادرتونم اونم بیشتر به خاطر این که پیش بر ...

منم همه نگرانیم مادرمه

ولی اون با پسرش حالش خوبه

به کسی هم بسپرم وقتی پسرش کسی رو راه نمیده چه فایده داره؟

عزیزم من کسانی رو میشناسم که شرایط وحشتناک تری نسبت به شما داشتند ولی رفتن و الان خیلی شرایط خوبی دا ...

خودمم خیلی به ارشد فکر کردم ولی با ارشد کار گیرم میاد؟ تو تهران به این بزرگی بدون هیچ کس و کاری زن بابامم ۶۱ سالشه مگه تا کی هستش اخه؟

خودمم خیلی به ارشد فکر کردم ولی با ارشد کار گیرم میاد؟ تو تهران به این بزرگی بدون هیچ کس و کاری زن ب ...

من منظورم خارج از کشوره پذیرش بگیر و برو . اونجا همزمان با تحصیل میتونی کار کنی 

منم همه نگرانیم مادرمه ولی اون با پسرش حالش خوبه به کسی هم بسپرم وقتی پسرش کسی رو راه نمیده چه فای ...

الان که فکر میکنم میبینم کاری از دستت بر نمیاد

مادرت چرا سکته کنه

اینجا هم بودیبرادرت ممکن بود دست روی مادرت بلند کنه و کاری نمیتونستی بکنی

برو اشکال نداره

نترس مادرت چیزیش نمیشه

خدا بزرگه

اگرم چیزی شد واقعا آدم برای نجات جون خودش گاهی ممکنه باعث آسیب دیگران شه ولی مجبوره

خودتو خلاص کن رها شو  

فکر کنم واقعا باید همین کارو بکنم😔

ممنون که راهنماییم کردی عزیزم

از همه کسایی که کمک کردن ممنونم و ببخشید که ناراحتتون کردم

فکر کنم واقعا باید همین کارو بکنم😔 ممنون که راهنماییم کردی عزیزم از همه کسایی که کمک کردن ممنونم ...

مادرت تنها نیست اولویتت امنیت جسمی خودت باشه مادرت سفر زندگی خودشو داره و تو سفر خودتو . 

الان که فکر میکنم میبینم کاری از دستت بر نمیاد مادرت چرا سکته کنه اینجا هم بودیبرادرت ممکن بود دست ...

حس سربازی رو دارم که واسه نجات جون خودش پا روی جسد هم رزماش میذاره و میره بالا