2733
2734
عنوان

چرا اطلاعات پروفایلم دیده نمیشه؟

88 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.

لطفا یکی راهنماییم کنه که چرا من نمیتونم وارد تنظیمات پروفایلم بشم؟ 

میرم رو تتنظیمات چیزی نمایش نمیده

وقتی خدا وارد شود، معجزه می شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم خرابه

اگه با مرورگر میای برو از گوگل بیا یا برعکس

رویای مرگ شاید بهانه ایست،برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی...........                                                              زیرِ چشمِ یه👈 اسفندی👉 یه سطلِ آشغال هست،،،،،از چِشش که بیفتی خودت باید ساعت ۹ بری دمِ در...........                                                                                             «یه روانشناسِ بدون مدرک...............»                                                                                                                                                   🌨️⁩اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728

برای منم مشکل داره و اطلاعات کاربریم باز نمیشه

@نی_نی_یار_5   میشه چک کنید برامنم دیده نمیشه

@نی_نی_یار_3    

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2740
برای منم مشکل داره و اطلاعات کاربریم باز نمیشه

هر وقت درست شد لطفا به من هم بگید ممنون

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
هر وقت درست شد لطفا به من هم بگید ممنون

حتما عزیزم🌹

تا کی اینجوریه؟ چکار کنیم درست بشه؟

راستش نمی‌دونم عزیزم....نی نی یار من را لایک کرد

فکر کنم یعنی رسیدگی میکنند....هنوز ک درست نشده

ممنون عزیزم

میتونید توی تاپیک نی نی یار ۵ اعلام کنید عزیزم

البته صداشون بزنید وبگید برای کاربریتون این مشکل ب وجود اومده🌹

برای پیدا کردن تاپیکهای نی نی یار۵  اون بالا بزنید روی ذره بین و عنوانی را ک لازم دارین جستجو کنید🌹

2706