2737
2734
عنوان

مهریه ای که تعیین کردم خوبه

1012 بازدید | 95 پست

اگه باعشق ازدواج کنم 

ازش میخوام که یه جلد قرآن و یه نهج‌البلاغه یه شاخه گل رز و قلبش و مهرم کنه خوبه  

اگه سنتی به انتخاب خانوادم باشه 

14تا سکه  و یه کربلا و یه مکه 

چطوره 

کاربری دست دو نفره 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حق رفت و آمد با خانواده که دست شوهر نیست.

طبق قانون مرد حق نداره همسرشو از دیدن خانوادش منع کنه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بعد قلبش رو چطور تقدیم کنه؟؟؟

چند سال قبل مد بود دست و ما و چشم و فلان داماد رو مهر میکردن😁

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
حق رفت و آمد با خانواده که دست شوهر نیست. طبق قانون مرد حق نداره همسرشو از دیدن خانوادش منع کنه.

اره ولی خوبه از اول آدم بگه درکل جنگ اول به از..

کاربری دست دو نفره 
2740
علاقه ای به سکه ندارم کلا مادیاته برام مهم نی کنم عشقه

شما باید اینده نگر باشید ،، خدایی نکرده همسر ادم چیزیش بشه اولین چیزی ک از ارثش محاسبه میشه مهریه خانمشه، بقیشو خانواده شوهر میتونن بالا بکشن ولی مهریه درست حسابی داشته باشه برای روز مبادا لازمه ، سهم ارث زن همچینم زیاد نیست ولی مهریه هم کنارش باشه حداقل درمونده نمیشه ،، همه خانواده شوهرها ک خوب نیستن، مثلا بعضی خانواده ها هیچچچ کمکی ب پسرشون نکردن برای ازدواج و .. بعد بیان صاحب چیزایی بشن ک زن و شوهر با سختی بدست اوردن

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
بعد قلبش رو چطور تقدیم کنه؟؟؟ چند سال قبل مد بود دست و ما و چشم و فلان داماد رو مهر میکردن ...

واقعا به نظرم که خیلی قشنگه این کار عوضش منم قلبمو مهرش میکنما 

اگه هر طرف خیانت کرد میشه قلبشو گرفت 

به خدا 1ساله دارم به این فک میکنم

کاربری دست دو نفره 
بعد قلبش رو چطور تقدیم کنه؟؟؟ چند سال قبل مد بود دست و ما و چشم و فلان داماد رو مهر میکردن ...

پول دیه‌شو میدن

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
علاقه ای به سکه ندارم کلا مادیاته برام مهم نی کنم عشقه

این چه عشقیه ک باید ازش این همه حق و حقوق عادی رو بگیرید بعنوان شروط ضمن عقد 🤥

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

حتی اگه با عشقم باشه باید مهریه تایین کنی

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
شما باید اینده نگر باشید ،، خدایی نکرده همسر ادم چیزیش بشه اولین چیزی ک از ارثش محاسبه میشه مهریه خا ...

یه سوال ،اگه یه پسر قبل پدرش فوت کنه زنش می‌تونه به عنوان مهریه ارث شوهرش رو از پدر شوهرش بکیره؟

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
2706