2733
2734
عنوان

مهریه ای که تعیین کردم خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 95 پست
عزیزم عموم قبل از این که زن بگیره ماشاالله وعضش توپ بود زن عموم مستاجریم و نداری و ... را نکشیده شکر ...

صرفا عموی شما منظورم نبود.ولی درکل حقه زنه.

دختر این اشتباه نکن.حداقل ۱۰۰ تا بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اون کار کرده زحمت کشیده پول دراورده چرا من باید پولاشو بگیرم اخه😂 وقتی خودم میتونم کار کن ...

وارد بحث اینکه ازدواج مثل هرررچیز دیگه ای تو دنیا یه جور معامله هست نمیشم

جدا از اون، شما خودت رو لایق نمیبینی کسی که دوست داره واسه خوشحال کردنت واست پول خرج کنه؟تیلی از دخترایی که میگن خودمون پول داریمو اینا از کمبود عزت نفسشون میاد که فکر میکنن لیاقت اینو ندارن که مثلا دوست پسرشون غذای کافه رستورانشونو حساب کنه 

Just do it
2731
اره دیگه مهریه شما چیه

۱۲۴تا سکه

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
دوستت عجیب و الخلقه هست🤷🏻‍♀️ وگرنه هر کسی میتونه راحت حقش رو بگیره مهریه حق زنه  احتمالا دوس ...

عزیزم مهریه بهش تعلق می‌گرفت هر چندماه یکبار البته که از خیرش گذشت چون حقوق بگیر بود می‌گفت بیخیال 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است