2737
2734

کاربرد ویسگون؟!

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ویسگون چیه فکرکنم فقط منم نمیدونم 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2740
ویسگون چیه فکرکنم فقط منم نمیدونم 

یه برنامه اس میری اونجا عضو میشی عکس و فیلم میذاری 

دسته بندی داره مثلن عکس غذا عاشقانه فانتزی اینا 

بقیه هم میتونن لایکت کنن یا دنبالت کنن

برای سلامتی آقا امام زمان صلوات
یه برنامه اس میری اونجا عضو میشی عکس و فیلم میذاری  دسته بندی داره مثلن عکس غذا عاشقانه فانتزی ...

مرسی توضیح دادی❤

چت داره مثل اینجا؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
یه برنامه اس میری اونجا عضو میشی عکس و فیلم میذاری  دسته بندی داره مثلن عکس غذا عاشقانه فانتزی ...

ااها ممنون

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
یه چیزی تو مایه های اینستا ولی فقط عکس میشه گذاشت

اوکی مرسی

2706