2737
2739
عنوان

فالگیره حرف جالبی زد.بیاین

150 بازدید | 11 پست

یه خانمه بود ایرانی بود فال تاااااروت میگرف اما امریکا زندگی میکردب فال اینا اعتقاد ندارم اما یه حرف قشنگی زد

گف اینجا زنای امریکایی ک براشون فال میگیرن همشون سوالاتشو اینه ک شغل گیرم میاد؟تو کارم پیشرفت میکنم؟شغلم جور میشه؟منو استخدام میکنن؟

حالا سوالای زنا ایرانی همش شوهر گیرم میاد؟بختم باز میشه؟شوهرم داره خیانت میکنه؟با دوس پسرم ازدواج میکنم؟میاد منو بگیره؟چن سالگی ازدواج میکنم

همش تو مغز زنای ایرانی کردن ک حتما یه نرینه باید تو زندگیت باشه کل فکر و ذکرشون حول محور شوهر و مرد و دوس پسر میچرخه.تو هیمن سایت میبینم یارو دختر 20 ساله نذر کرده برا شوهر کردن  

نمیدونم بابت خواستگار نداشتم افسردگی گرفتن.یه جوری تو مغز زنای ایرانی کردن ک تو شوهر نکنی دیگه پخی نیستی.تو مغزشون کردن دیگه 30 سالت بشه شوهر نکنی بدبختی.راست یا دروغ نمیدونم ولی یه دختره تو این تاپیکا بود 32 سالش بود میخواست زن دوم شه بهونشم همین سنش بود.اخه چرا انقد ارزشتونو میارین پایین؟؟؟؟

من این حرفا از سر این اینجا زدم چون دوس دارم دخترای سرزمینم خودشون خوشبخت بشن و بخاطر یه مرد زندگیشونو خراب نکنن

تو برو خود را باش

👌🏻👌🏻

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

آفرین . لایک 👌

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فالگیر عاقلی بوده 

و حرفش درسته که دغدغه دخترا تو کشورهای پیشرفته پیشرفت شخصیه

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2731

متاسفانه دید جامع باعث این شده شما ازدواج نکنی تو جمع ها و مهمونیا یطور دیگه بات رفتار میکنن،حسابت نمیکنن کامل نمیدوننت،جهان سوم همینه دیگه مشکل از بیخه نمیشه کاری کرد

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه

عزیزم حرفتون کاملا درسته اما مشکل نا زنای ایرانی و دخترای ایرانی نیستن خانواده هان که تا ازدواج نکنی چپ بری راست بری سوال پیچت می کنن از خودت عملا اختیار زیادی ندتری حتی بابت آرایشگاه رفتنت اگه ما هم عین اون خانواده ای آنریکایی و داشتیم وضعمون این نبود  حقیقت اینه اگه آمریکاییا هم جای دخترای ایران بودنا از ۱۰ سالگی میگفتن شوهر شوهر 

2738
متاسفانه دید جامع باعث این شده شما ازدواج نکنی تو جمع ها و مهمونیا یطور دیگه بات رفتار میکنن،حسابت ن ...

ولی عزیزم من این حرفو هم قبول ندارم تو ایران هم یه خانم مجرد اگر از نظر شغلی و اجتماعی و تحصیلی پیشرفت کرده باشه هر جا پاشو بذاره هزار برابر بیشتر از یه متاهلی که دستاوردی نداشته تحویلش میگیرن

مسئله اینه که خود دخترا منتظر میمونن که شوهر بیاد و هیچ‌کار نمیکنن

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

من الان ازدواج کردم قبل از ازدواج این مدل سوال ها میپرسیدم چون یه نامزدی نا موفق داشتم

ولی الان دغدغه م شده کار

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
ولی عزیزم من این حرفو هم قبول ندارم تو ایران هم یه خانم مجرد اگر از نظر شغلی و اجتماعی و تحصیلی پیشر ...

اره درسته طی این چندسال اخیر تو شهرهای بزرگ تکو توک ذهنیتا باز شده و دیدا یکم بروز تر

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه

مسئله اینجاست که توایران به ازدواج واینکه باکی ازدواج کنی یوقت جدانشی و اینکه بالباس سفیرمیری باکفن سفید برمیگردی خیلی تاکید میشه براهمینه که براازدواج سخت گیری میکنیم خودمون هم چون وقتی به فرض من از یکی تو یه شهردیگه یا تومحل کارخوشم اومد واونم از من خوشش اومد ۱۰۰نفرباید رضایت بدن تامن ازدواج کنم این یکیش یکی دیگه هم که کاربر سحر عشق گفتن برای فراراز اسارت میرن ازدواج میکنن اونجااین مسائل نیست

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد