2737
2739

😶

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ چیزی بعید نیست 

اما اینکه چرا باید پدر ها و مادرهای سرزمین من 

جوون ها و کادر درمان ما ،توی این سر دنیا باید بخاطر سیاسیت کثیف و حیوونی از بین برن 

سوالیِ که هیچ منطقی هیچ جواب درستی براش نداره 

جز اینکه خدا سرنوشت مارو انداخته دست یه عده حیوون آشغال خور 

واکسن چینی رد شد عزیزان😭

ن بابا رسانه های معتبر گفت تا فروردین ۱۴۰۰واکسن ب سراسر جهان پخش میشه

برای حاجت روا شدن خواسته خودمو خودت ی صلوات بفرست و از ته دل بگو آمین🤩😍💜
2740
همچین از ترامپ تعریف میکنی اون به فکر کشور خوشه چه گلی به سر تو زده 😐پراید ۲۰۰ میلیونی😂😂

خود پراید داره کف میکنه وقتی فهمیده از رده خارج شده و 200 میلیونه اون وقت ما داریم عادت میکنیم😣

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

قطعا این خبر دروغی بیش نیست

انتخاب ترامپ برای من بهتر از بایرن بود چون دموکرات ها دشمن اصلی را پین می دانند و معتقد هستند باید در خاورمیانه صلح ایجاد بکنند تا بتوانند جلوی چین را بگیرند

2706