2733
2734
عنوان

شوهر مغز شست و شو داده۲

1142 بازدید | 41 پست

همونیم که شوهرم تو نتورک و شرکتای هرمی بود بلاخره یه روز صب پاشدم جمع و جور کردم اومدم خونه بابام الان ۱هفته س نمیاد تکلیفمونو روشن کنیم

شماره شو بده بزنگم، خب ب خانواده اش بگو

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان در ماه درامدش چقدره😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
خیلی خوب کار کنه ۶۰۰ تومن😐😐😐

😑😂خدایی امیدش چیه پس 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2740
خیلی خوب کار کنه ۶۰۰ تومن😐😐😐

پس دختر خاله شوهر من چطوری ماهی چند ملیون در میاره 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
زیر مجموعه های شوهر منم فک میکنن میلیونی میگیره همه چی از دور قشنگه خیلی دور

واقعا!؟ اخه خودش چند تا تیکه طلا خریده بود کلی وسیله خریده بود گوشیش عوض کرد

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

اسی کل خانواده ی خود منم رفتن تو این کار منم هرچی گفتم نکنید این کارها رو ،من رو عقب مونده از جامعه میدونن و هنوز منتظر هستن تا یک سال به ماشین شاسی بلندشون برسن

2706