2733
2734
عنوان

شوهر مغز شست و شو داده۲

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 41 پست
خدا لعنتشون کنه خودش کار خوبی داشت به خاطر این عن ولش کرد

اسی اون مخش شست و شو داده شده تو نمیتونی کاری کنی باید خودش سرش به سنگ بخوره ،منم خیلی سعی کردم به خانواده ام بگم آخر سر من رو دشمن فرض کردن ،

الکی اینجور میگن که دور اطرافیان گول بخورن و اونا هم بیان تو این کار ،برادر خود من یک سال رفت تو این ...

من یه مدت تو نیوشا بودم 

شاید حدود 3 ماه 

دیدم وای چقدر از جیبم خرج کردم همه خرجی خونه. میرفت همش هم جلسات  ۰رت و پرت 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه یه انگشتر خالش گرفته بود گفتن ا مبارکه و این چیزا گفت فلانی برام گرفته یا گوشیش عوض کرد کلا دستش ...

نه عزیزم باور نکن همین کارها رو میکنن اطرافیان گول میخورن دیگه

من یه مدت تو نیوشا بودم  شاید حدود 3 ماه  دیدم وای چقدر از جیبم خرج کردم همه خرجی خونه. ...

بله دقیقا  باید از جیب خودت بزاری طلا بفروشی قرض بگیری ،آخر سر هم اگه بهت سودی برسه دیگه این فکر رو نمیکنی بابا خودت از جیب گذاشتی عزیزم یجور سرت کلاه میزارن خودت متوجه نمیشی

2731
نه عزیزم باور نکن همین کارها رو میکنن اطرافیان گول میخورن دیگه

😐یه مدت اصلا افسردگی گرفته بودم 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

عزیزم چیزی که اینقدر بهش اصرار میکنن یجای کار می لنگه ،دقت کنی همه فک و فامیل خودشون رو میبرن  چون راحت تر میتونن مخشون رو شست و شو بدن ،بعد طرف یه جور خودش رو باکلاس میدونه ادم میگه وای خدا یه شرکت رو داره اداره میکنه در حالی این توهمات رو اونا به خوردش میدن،در حالی طرف یه فروشنده ی جژ بیشتر نیست

میدونی چیه به من هم زیاد پیشنهاد دادن ،منم گفتم برای پول دار شدن دیر نیست نهایت دیدم شما به ماشین شای و بلند و خونه ی آنچنانی رسیدین منم میام تو این کار  نهایت دو سال دیرتر از شما پولدار تر میشم .

شما هم گول نخور 

من یه مدت تو نیوشا بودم  شاید حدود 3 ماه  دیدم وای چقدر از جیبم خرج کردم همه خرجی خونه. ...

با این حرف هم که اونایی که موفق نشدن زود جا زدن باید چند سال بمونی تا به پول برسی گول میزنن 

در حالی اول که میخوای بری بهت میگن در چند ماه ماشین دار میشی و فلان بعد که بعد چند ماه به پولی نرسیدی شروع میکنن میگن نه باید بیشتر تلاش کنی و فلان