2737
2734
عنوان

دندون درد

52 بازدید | 11 پست

سلام خانوما من دوروزه دندونم یهویی شروع کرده به درد کردن یکیشو که پارسال عصب کشی کرده بودم اون عفونت کرده زده کل دندونای سمت راستم درد میکنه حتی دردش یه لحظه اروم نمیشه هرچی قرص وژلوفنم میخورم خوب نمیشه کمک  کنید😣😣😣😣😣😣😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قطره روغن حنظل بگیر، بریز توی اون گوشی که دندون اون سمت درد میکنه و عفونت کرده. روغن حنظل باعث میشه عفونتش از بین بره. 

به جای خمیر دندون هم از این ترکیبی که میگم استفاده کن. پنج واحد عسل بعلاوه دو واحد نمک این میشه پایه خمیردندون طبیعی، میتونی بهش پودر آویشن هم اضافه کنی. با این مسواک بزن. سه چهار روز اول باعث خونریزی میشه، ولی با همین خونریزی عفونت‌ها تخلیه میشه. بعدش دیگه لثه و دندان تقویت میشن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2740

واینکه یه چیز ما دوروز پیش رفتیم خونه خواهرشوهر بوی مرغ میومد شام مهمون داشتن یه لحظه رفتم تو بوش خورد خوشم اومد ولی دلم نخواست مامانم میگه احتمالا اون بوش خورده خوشت اومده اینجوری شدی ☹