2733
2739
عنوان

تجربیات کرونایی

944 بازدید | 151 پست

سلام دوستان من باردارم کرونا گرفتم گلوم خلط داره و ی گوشم ی طرف گلوم نمیتونم قورت بدم نمیدونم چیکار کنم دیشب دوساعت عرق سرد کردم رفتم زیر پتو وقتی اومدم بیرون رنگم مث گچ شده بود بدن درد اینا زیاد ندارم وقتیم دارم ملایم قرص مصرف میکنم امروز ۵ روزه ک گرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط مواظب باش فشارت نیوفته  منم مثل شما بودم فشارم افتاد داشتم میمردم سریع نمک خوردم

احتمالا منم شب فشارم افتاده بود چون یخ زده بودم ما خانوادگی گرفتیم همش نگران خانوادمم هستم دلم پیششونه خواهرمم فشارش میفته 

2731

ادم ی حرفایی رو نمیتونه اینجا بگه ولی اصلا نترس هیچی نیی تو فقط سرماخوردگی داری هیچ اتفاقی نمیفته بت قول میدم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
ادم ی حرفایی رو نمیتونه اینجا بگه ولی اصلا نترس هیچی نیی تو فقط سرماخوردگی داری هیچ اتفاقی نمیفته بت ...

بگو ماهم از نگرانی در بیایم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2740
ادم ی حرفایی رو نمیتونه اینجا بگه ولی اصلا نترس هیچی نیی تو فقط سرماخوردگی داری هیچ اتفاقی نمیفته بت ...

راستش تا الان مثل ی سرماخوردگی نگا کردم چون من گلومم خلط داره دقیقا مثل سرماخوردگی برام خفیف بودم دیشب نمیدونم چن ساعت شد ی عرقی اومد یخ زدم روسری بستم رفتم زیرپتو الانم انگار گلوم بسته شده کلا 

خیلی خیلی برات دعا میکنم ، انشالله که زودتر علائمش هم رفع میشه ، استرس روواز خودت دور کن 

خانواده رو هم بسپرشون بخدا 

بنظرم یه تست اکسبژن بده تا خیالت راحت شه 

اگر یه درصدم اکسیژنت پایین بود دستگاه اکسیژن بخر و تو خونه استفاده کن

ب من بگوو کنجکاو شدم

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

عزیزم فشارتو حتما چک کن

منم یحالتایی داشتم فک میکردم فشارم افتاده

فشارمو گرفتم ۱۹ بود😐شما بارداری حتما روزی چند بار فشارتو چک‌کن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
خیلی خیلی برات دعا میکنم ، انشالله که زودتر علائمش هم رفع میشه ، استرس روواز خودت دور کن  &nbs ...

نمیدونم تست اکسیژن شهرمون داره یا ن چون مامانم اینا چن بار رفتن دکتر ولی همچین چیزی نگفته ولی خواهرم ی شهر دیگس میگه دیشب از ما گرفت 

بگو ماهم از نگرانی در بیایم

میترسم از دوباره کاربری. مو بگیرن ازم فقط اگ اون علایم داشتید بیمارستان نرید تو خونه خوددرمانی کنید بخور جوش شیرین انواع ابمیوه های طبیغی غذای مقوی خیلی زود خوب میشید حتی خدایی نکرده بدحال ترین مریض باشید فقط بیمارستان نرید

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

بهترین راهش خوردن چیزای طبع گرم هست اما شما بارداری... برای اینکه زود خوب بشی باید شیرینی جات و روغن و هرچیز چرب رو از خوردنیهاتون قطع کنین. بخور بید یا اویشن بده حالت جا میاد.ویتامین سی هم خیلی مصرف کن. غذاهاتو فقط پختنی بخور.حتما سینه مرغ و سفیده تخم مرغ زیاد بخور برای پروتیین بدنت عالیه.اما بازم چون بارداری باید از دکترت مشورت بگیری

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706