2733
2739

واینکه برای کسی که میخواد قایمکی جلوگیری کنه🥴 همسرش اصراربه بچه داره ایشون امادگیشو نداره و نمیخواد بهترین روش جلوگیری چیه؟

برای ایودی گذاشتن اجازه شوهرمیخوان یا نه؟

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣

سلام گلم میشه به من کمک کنی

من فک میکنم عفونت دارم خیلی اذیتم روش جلوگیریمم قرصه ال دی هست ببخشید زمان رابطه وقتی آب منی وارد میشه انگار بدنم اتیش میگیره میشه اگه میدونید بگین علتش پیه به خاطر کرونا فعلا خودمو از دوتر و بیمارستان دور گرفتم اگه میشه راهنماییم کنید لطفا بازم شرمنده تو این تاپیک نوشتم 

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واینکه برای کسی که میخواد قایمکی جلوگیری کنه🥴 همسرش اصراربه بچه داره ایشون امادگیشو نداره و نمیخواد ...

آی یودی بهترین راهه😅البته ال دی هم خوبه 

نه برای آیودی رضابت کسی نمیخواد

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
2728
سلام گلم میشه به من کمک کنی من فک میکنم عفونت دارم خیلی اذیتم روش جلوگیریمم قرصه ال دی هست ببخشید ز ...

علائم چیا دادید؟؟؟ جدیدا دچار این مشکل شدید یا نه ، همیشه منی داخل ریخته بشه اذیت میشید؟؟

ترشحات چرکی ؟ زرد؟ سبز؟ بدبو؟ خارش؟ سوزش؟

درد موقع نزدیکی؟؟؟ خونریزی بعد نزدیکی؟؟؟

علائم چیا دادید؟؟؟ جدیدا دچار این مشکل شدید یا نه ، همیشه منی داخل ریخته بشه اذیت میشید؟؟ ترشحات چر ...

نه عزیزم بعضی اوقات ترشحات کمی زرد رنگ درد موقع نزدیکی که همیشه دارم کلا شاید ماهیی یه بار درد نداشته باشه خونریزی بعد نزدیکی فقط یه مدت داشتم رفع شد

علائم چیا دادید؟؟؟ جدیدا دچار این مشکل شدید یا نه ، همیشه منی داخل ریخته بشه اذیت میشید؟؟ ترشحات چر ...

عزیزم‌من هنوز منتظرتم اگه تونستی کمکم کن مشکلمو پیدا کنم 

2738
ببخشید عزیزم من چند روزی نبودم  مشکلتون چی بود؟

سلام گلم میشه به من کمک کنی

من فک میکنم عفونت دارم خیلی اذیتم روش جلوگیریمم قرصه ال دی هست ببخشید زمان رابطه وقتی آب منی وارد میشه انگار بدنم اتیش میگیره میشه اگه میدونید بگین علتش پیه به خاطر کرونا فعلا خودمو از دوتر و بیمارستان دور گرفتم اگه میشه راهنماییم کنید لطفا بازم شرمنده تو این تاپیک نوشتم 

نه عزیزم بعضی اوقات ترشحات کمی زرد رنگ درد موقع نزدیکی که همیشه دارم کلا شاید ماهیی یه بار درد نداشته باشه خونریزی بعد نزدیکی فقط یه مدت داشتم رفع شد

سلام گلم میشه به من کمک کنی من فک میکنم عفونت دارم خیلی اذیتم روش جلوگیریمم قرصه ال دی هست ببخشید ز ...

سلام عزیزدلم 

شما حتما باید معاینه ی داخلی بکشید و پاپ اسمیر بدید 

مشکل شما مربوط به عفونت ساده ی واژینال نیست ،احتمالا دهانه ی رحم متهلب باشه یا موارد دیگه که مربوط به دهانه ی رحم هستش 

متاسفانه نمیشه با توجه به علائم بالینی در این مورد شما دارو داد 

هم مقاله خوندم هم از دکتر شنیدم هم نمونه واقعی دیدم که بخاطر iud دچار حاملگی خارج رحم شدن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
هم مقاله خوندم هم از دکتر شنیدم هم نمونه واقعی دیدم که بخاطر iud دچار حاملگی خارج رحم شدن

از عوارض آیودی که به صورت "صحیح جایگذاری نشده"، حاملگی لوله هست ، این یک مسئله ی کاملا واضح هستش و من جایی از توضیحاتم ذکر نکردم که ۱۰۰٪ از بارداری جلوگیری میکنه

اول توضیحاتم گفتم که باید دستگاه توسط یک فرد مختصص گذاشته بشه 

علاوه بر این آی یودی بر اساس ارتفاع رحم نرمال و طبیعی ساخته شده ،بنابر این درخانوم هایی که به صورت استثنا دارای رحم های بزرگ هستن اگر ارتفاع رحم به درستی اندازه گیری نشه وآیودی گذاشته بشه، فرد باردار میشه چه شکمی، چه لوله ای 

در خانوم های عادی که شرایط کاملا استیبل هم دارن در صورت جابجایی ایودی باز هم ممکنه باردار بشن و چون ایودی داخل رحم هست و از لقاح شکمی جلوگیری میکنه ، احتمالش زیاد میشه که دچار بارداری لوله ای بشه

😊

از عوارض آیودی که به صورت "صحیح جایگذاری نشده"، حاملگی لوله هست ، این یک مسئله ی کاملا واضح هستش و م ...

ممنون

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

سلام یه سوال دارم توروخدا جواب بدین

سلام خانم دکتر 

وقت بخیر 

من ۳روز پریودم عقب افتاد و دیشب رابطه داشتم حین رابطه یکم خونریزیم شروع شد ، و شوهرم  هول شد ابش رو ریخت داخل واژنم

خونریزی هم هنوز ندارم و فقط چند قطره

میخوام ببینم احتمال حاملگیم وجود داره  ؟

الانم قرص اورژانسی خوردم ولی هول بودم بجای باهم بخورم ۵ دقه فاصله افتاد بینش

اشکال نداره؟؟؟؟

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .